reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

No tak bo pewno chcieli miec cisze [emoji852] no właśnie z tym przepuszczaniem w ciąży nigdy nie wiesz na jakich ludzi trafisz. Jeden się usmiechnie i cos zapyta a drugi powie ze ciążą to nie choroba
Dlatego najlepiej isc bezpośrednio do obsługi :) w tej ciąży będę sie starała korzystać zawsze jak bede czuła taka potrzebę :)

Najlepszy jest moj maz :) On ma alergie na stare baby (ale wiecie nie na wszystkie kobiety, tylko te faktycznie baby co sie lokciami przepychaja itp)
Zawsze robil im mini awanturki a ostatnio za nami w kolejce ustawila sie Pani w ciazy ale juz z pokaznym brzuchem to kazal isc jej na początek. Pani sie zmieszala i powiedziala, ze nie. Maz powiedzial tylko do wszystkich w kolejce, ze teraz bedzie ta Pani w ciazy i kazal jej iść :) Na szczescie nikt nie zrobil awantury.
Kurcze dzisiaj realnie mam wrazenie, ze uda mi sie posprzątać :)
Co prawda na obiad beda frytki z piekarnika no ale będzie chociaz czysto :)
 
reklama
Cześć mamuśki :) dołączam do grona tych z bólem głowy i uczuciem kaca. Normalnie tak mnie cmi ze aż oczy bolą [emoji24] ja ostatnio zamiast w nocy spać to szyje :D wkręciłam się na dobre i nie wiem co ja biedna pocznę jak mi się materiały skończą... dziś powstały takie o to dwie spódniczki dla młodej
IMG_5185.JPG
IMG_5183.JPG

Jak tak dalej pójdzie to opanuje szycie na tyle ze pierwszy zestaw do szpitala dla maluszka sama popełnię :)
Miłego dnia kochane! A ja tym czasem spróbuje się zebrać coby jechać do siostry po młoda
 
Cześć mamuśki :) dołączam do grona tych z bólem głowy i uczuciem kaca. Normalnie tak mnie cmi ze aż oczy bolą [emoji24] ja ostatnio zamiast w nocy spać to szyje :D wkręciłam się na dobre i nie wiem co ja biedna pocznę jak mi się materiały skończą... dziś powstały takie o to dwie spódniczki dla młodej Zobacz załącznik 927266Zobacz załącznik 927267
Jak tak dalej pójdzie to opanuje szycie na tyle ze pierwszy zestaw do szpitala dla maluszka sama popełnię :)
Miłego dnia kochane! A ja tym czasem spróbuje się zebrać coby jechać do siostry po młoda
Świetne :) cos czuje, ze na macierzyńskim dorobisz ;)
 
Cześć mamuśki :) dołączam do grona tych z bólem głowy i uczuciem kaca. Normalnie tak mnie cmi ze aż oczy bolą [emoji24] ja ostatnio zamiast w nocy spać to szyje :D wkręciłam się na dobre i nie wiem co ja biedna pocznę jak mi się materiały skończą... dziś powstały takie o to dwie spódniczki dla młodej Zobacz załącznik 927266Zobacz załącznik 927267
Jak tak dalej pójdzie to opanuje szycie na tyle ze pierwszy zestaw do szpitala dla maluszka sama popełnię :)
Miłego dnia kochane! A ja tym czasem spróbuje się zebrać coby jechać do siostry po młoda
Piękne ciuszki! aaaale Młoda ma zdolną mamusię :))))
 
Mam apogeum bólu głowy, położyłam się na na parę godzin i wstaje z jeszcze większym bólem [emoji52] chyba po raz pierwszy wezmę paracetamol, czeka mnie sprzątanie a ja jestem bez życia.
 
Mam apogeum bólu głowy, położyłam się na na parę godzin i wstaje z jeszcze większym bólem [emoji52] chyba po raz pierwszy wezmę paracetamol, czeka mnie sprzątanie a ja jestem bez życia.
Współczuję :(
Mi właśnie ten ból przeszedł po kawie, właśnie skończyłam sprzątać i do końca dnia robię NIC - kocham ten plan [emoji39]
 
reklama
Dziewczyny dziś się odwazylam i pierwszy raz poprosiłam o bycie obsluzona w sklepie bez kolejki :)
[emoji122][emoji122]
Ja mam z tym problem... ostatnio w rossmanie dwie dziewczyny pani kasjerka postanowiła wpuścić przede mnie bo były w widocznej ciąży. Przy pakowaniu zakupów tylko powiedziałam grzecznie "najgorzej jak tej ciąży jeszcze nie widać" - "oooj to proszę mówić, koniecznie!" ale mam jakiś opór przed tym..
Ja tam nie mam oporow, jak zle sie czuje to korzystam, a tym bardziej jak mam malo rzeczy a kolejka na 20-30minut[emoji57]
Ja chyba zaczelam twierdzić że skoro przysługują nam takie przywileje to dlaczego nie skorzystać?
Korzystac od początku [emoji106][emoji106]
W pozniejszym czasie tez czesto bedzie trzeba sie upominac bo jakims cudem im brzuch wiekszy tym ludzie w kolejkach wszędzie staja sie ślepi [emoji14] nie wiem na jakiej zasadzie to dziala ale niestety tak jest [emoji848]

Ja tam żadnych zmian na forum nie widze i cale szczescie bo z kazda aktualizacja zawsze w kazdej apce tego typu jest tylko gorzej [emoji849]

Niestety, mieszkania obejrzelismy ale raczej nic z tego [emoji849] jedno fajne duze ale raczej dosc drogie jak za tą cene [emoji849] drugie mniejsze i w sumie spoko ale właściciel...[emoji849] znacie ten typ co wie wszystko najlepiej, niczym sie nie interesuje ale wie o wszystkich wszystko i buzka mu sie nie zamyka ? Do tego wszystkie rachunki to on bedzie ppłacić sam bo gdzie tam liczniki na wynajmujacych przepisać [emoji849]no i oczywiście srednio raz na miesiac wpadnie sprawdzic czy wszystko w porządku zapowiadając sie albo i nie [emoji849]
Ehhh czekamy moze cos innego sie jeszcze pojawi a w sumie to czekamy tez na zdjecia jeszcze domu bo jest tez do wynajęcia, tylko ciekawe jak to by wychodzilo cenowo z ogrzewaniem [emoji849]

A z lepszych wieści ubralismy wlasnie choinke [emoji106][emoji13]
1545484180144.jpeg
1545484309197.jpeg
 
Do góry