reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Troche zajelo mi przejrzenie tego [emoji87]
Wszystko jest w bardzo dobrym i idealnym stanie, skarpetki, niedrapki, czapeczki, body, pajacyki, polspiochy, rampersy, spodenki, sukienki, dresy, komplety wieksze i cieplejsze, kombinezon. No ogolnie chyba wszystko tu jest [emoji14] takze ja koncze misje wyprawkowa w punkcie ubranka [emoji87] aaa za wszystko dalam 50zl [emoji85]Zobacz załącznik 921282Zobacz załącznik 921283Zobacz załącznik 921284Zobacz załącznik 921285Zobacz załącznik 921286Zobacz załącznik 921287Zobacz załącznik 921288Zobacz załącznik 921290
No sporo tego :) to już praktycznie z ubranek masz wszystko :p
 
Jeszcze jedna szafę mam wolną [emoji14]
Bardziej sie martwie ze tz będzie miał kolejne pudło do noszenia jak zacznie przeprowadzke [emoji14]

Hihi moja jedna szafa też jest wolna i czeka wraz z pokojem na małego człowieczka :) jeszcze chce dokupić komodę i na razie zrobić i tak zrobić kącik u nas w sypialni żeby w komodzie trzymać najpotrzebniejsze rzeczy bo moja szafa w sypialni i dwie szafy w przedpokoju już całkowicie zapchane :D
 
@Pianistka1991 przez zdj z usg, które pokazalas dziś zaczęłam dumac czy na moim coś widac. Robione 11+1. Nie wrzucę bo jalos że mam opory na publicznym forum, poza tym jakość slabsza niż u Ciebie...no ale jak tak patrzę i patrzę to też widzę poziomą kreskę:-D Zobaczymy 12.12 :-)
Aha takie mam pytanie techniczne: jak dzidzius źle jest ułożony i mało ruchliwy to lekarze mówią o kawie, słodkim żeby go rozbudzić. Myślicie, że jest sens "profilaktycznie" zjeść sobie np mikolajka marcepanowego przed badaniem? ;-) Jeśli tak to na ile przed?

No to może będą dziewczyneczki faktycznie [emoji39] nie umiem do końca uwierzyc w tą teorię, ale u mnie okaże się 18.12 czy prawda ;) moje przeczucia też wędrują coraz bardziej ku płci żeńskiej.... ;)


Zjadłam batonika przed badaniem i tez maluszek fikał także polecam :)
 
Ach kobiety. Taka wizyta to miód na moja duszę ale i zdrowie fizyczne. Apetyt od razu wrócił, uśmiech na twarzy jest [emoji6] wracam do żywych nareszcie. Ogarniam się i jedziemy na kręgle poswietowac. A u Was jakie plany?
Ja dzisiaj oglądam finał The Voice of Poland - mam na tą okoliczność 2kg mandarynek!! ;D
 
@Kaamilaaa przeprowadziliśmy się w czerwcu ze Śląska na Pomorze. Wszystko na jeden raz...pakowalismy 2tyg, z czego 3 ostatnie dni mega intensywnie. Niby dużo rzeczy rozdalam (np ubranka znajomym mamom), wrzuciłam...a i tak pudeł mieliśmy masę+łóżko pietrowe. Człowiek jest niesamowitym chomikiem ;-)
 
reklama
@Kaamilaaa przeprowadziliśmy się w czerwcu ze Śląska na Pomorze. Wszystko na jeden raz...pakowalismy 2tyg, z czego 3 ostatnie dni mega intensywnie. Niby dużo rzeczy rozdalam (np ubranka znajomym mamom), wrzuciłam...a i tak pudeł mieliśmy masę+łóżko pietrowe. Człowiek jest niesamowitym chomikiem ;-)
Nikt nie wie ile ma rzeczy dopóki się nie przeprowadzi [emoji14]
 
Do góry