reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Cześć dziewczyny. Podziwiam wasze "siedzenie na forum" do tych godzin,ja ostatnio max o 20 już śpię a wczoraj pobiła rekord bo od 18.30 do teraz spałam... Nie wiem czy to dobrze..

Co do wyprawki to ja jeszcze nie szaleje nawet boję się oglądać żeby nie daj coś nie wyszło. . Może jestem prxewrazliwona ale 4 straty robią swoje... Choć nie ukrywam w necie czasem coś podejrze poczytam ale do sklepu boję się jeszcze wejść..

Ja dzisiaj wizytuje późnej idę w końcu do pracy (chyba że lekarz powie że nie mogę) no to tylko na chwilkę na kawkę do chłopaków i do domu
 
Dzień dobry ja też Was podziwiam. Najdalej o 20 już spie. Może to się zmieni jak pójdę na l4:)
Co do rzeczy dla dziecka ja też nic nie szukam.nic nie oglądam;P myślę że jeszcze mam na to czaz ;Pale może na zwolnieniu będę się nudzić..... :p
 
Hej [emoji6] no ja nawet jak mam plany, że coś oglądam z mężem, to i tak kończy się na tym, że mnie budzi w połowie żebym szła do sypialni [emoji3] noc miałam koszmarna. Muszę spytać lekarza co to może być. Budzę się w nocy z bólem brzucha, tak jakby mi mocno burczalo aż odbija mi się zolcią :/
 
Mi już mąż zamówił poduszkę [emoji173] w poniedziałek będę miała :))

....ale mi serce dzisiaj szaleje - puls 98 a nie ruszałam się od kilkunastu minut. Też miewacie takie puls wysoki?
U położnej zawsze powyżej 100, górne ciśnienie prawie 140. Ale ro nerwy. Mierze codziennie w domu i mam średnio 110/70, często niższe. A puls 80-92. W ciąży jest wyższy, masz więcej krwi. Ja na początku miałam wysoki, czasami taki nagle nie wiadomo skąd. Od jakis 4tyg jest spokojnie, nie wzrasta bez powodu.
 
Ja mam takie głupie pytanie... Dzisiaj mam wizytę u mnie to 12tydz myślicie że mogę podpytać lekarza już o płeć??
Hej :) ja byłam w 1w na prenatalnych I już mi określił z zaznaczeniem że to na 75% ... Ale moje małe się akurat korzystnie "wypielo" [emoji14] zapytać zawsze możesz ale poproś żeby się określil na ile jest pewien swojej odpowiedzi :) powodzenia!
 
reklama
Haha to ja muszę zmadrzec bo pierwsze rodziłam mając 23 teraz będę mieć 25 a trzecie chciałam mieć koło 30.. To już jednak się nei zdecyduje... Ba może już miej jajniki wygasna skoro to taka starość już [emoji23][emoji23]



U nas czasami brakuje czasu na "małżeńskie życie" przez co rzeczywiście wygląda to jak rodzeństwo.. Ale męża mam romantyka i jeśli długo to trwa to zaraz mi przypomina jak się kochamy [emoji7]

Kochane martwi mnie ta moja wysypka.... Cały boki brzuszka zesypane...
Też tak miałam parę razy, jakaś reakcja alergiczna, ale kompletnie nie umium wyłapać na co ...
 
Do góry