reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Jak tak czytam co piszecie to ja jestem jakąś kompletnie Zielona. O adapterze nie miałam pojęcia. O poduszce jeszcze nie pomyślałam... wózki to chciałam zacząć oglądać gdzieś w lutym ... coś jeszcze mnie ominęło? Czy jakas ignorantka ze mnie??

Kochana ja tylko jadę pooglądać póki co nie kupuje :) ale że mamy jutro luźną sobotę, żadnych gości to się wybieramy żeby pooglądać a zakup też pewnie jakoś w styczniu czy lutym
 
reklama
Myślę, że forum ma to do siebie - jest kopalnią pomysłów i inspiracji ;) też nie wiedziałam i nie myślałam o wielu rzeczach zanim o nich nie przeczytałam. Nie mam pewności co do płci, a już zaczynam ubranka oglądać... szok! Serio myślałam, że później mi się to załączy :D
Hahahaha ale ubranka to taka nasza kobieca cecha więc to się nie liczy ;p mamy po prostu do tego słabość;)
 
Kochana ja tylko jadę pooglądać póki co nie kupuje :) ale że mamy jutro luźną sobotę, żadnych gości to się wybieramy żeby pooglądać a zakup też pewnie jakoś w styczniu czy lutym
Nie no ja rozumiem ale ja o oglądaniu w lutym dopiero myślałam [emoji23] mam nadzieję że Wasza wymiane opinii na ten temat odnajde w lutym jak zacznę o tym myśleć albo zaraz może postrzelam screeny ;)
 
Teraz musisz się tym podzielić bo mnie ciekawość zezre [emoji23]
No cóż, w skrócie to wszystkie mebelki do pokoiku, ozdoby, zasłony w okna (?!), przewijaki, wózki, chicco baby hug i inne super gadżety. Czuję się lekko nawiedzona - niedługo zacznę laktatory oglądać pewnie [emoji41][emoji38] na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle, że na razie nic jeszcze nie kupiłam [emoji39]
 
No cóż, w skrócie to wszystkie mebelki do pokoiku, ozdoby, zasłony w okna (?!), przewijaki, wózki, chicco baby hug i inne super gadżety. Czuję się lekko nawiedzona - niedługo zacznę laktatory oglądać pewnie [emoji41][emoji38] na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle, że na razie nic jeszcze nie kupiłam [emoji39]
<3 [emoji23] no dobra ja mebelkow to nie Bo u nas to będzie tylko niemowlecy kącik w sypialni... Ale tapetę w do pokoju juz tak [emoji14] łóżeczko chicco też mam obczajone :D więc chyba wszystko z Tobą ok (może poza tymi zaslonami [emoji23]) poczytaj sobie o ekspresach do mleka - ponoć mega gadżet dla mam niekarmiacych lun wspomagajacych sie MM ale również dla wszystkich od momentu wprowadzania słoiczkow :) tak gdybys nie miala juz czego szukac [emoji14]
 
<3 [emoji23] no dobra ja mebelkow to nie Bo u nas to będzie tylko niemowlecy kącik w sypialni... Ale tapetę w do pokoju juz tak [emoji14] łóżeczko chicco też mam obczajone :D więc chyba wszystko z Tobą ok (może poza tymi zaslonami [emoji23]) poczytaj sobie o ekspresach do mleka - ponoć mega gadżet dla mam niekarmiacych lun wspomagajacych sie MM ale również dla wszystkich od momentu wprowadzania słoiczkow :) tak gdybys nie miala juz czego szukac [emoji14]
Wierzę, że pomysłów w tej materii na pewno nie braknie :D
A tymczasem idę spać bo mi pikawa zaraz wyskoczy... dobrej nocy Dwupaczki ;)
 
reklama
@Kaamilaaa ja też dzisiaj mam takie bóle dołem, właśnie wzięłam nospe i magnez, zaraz zjem kolacje i idę się położyć
Ten troll mnie doprowadził do strasznego wkur...a

@Vivienne 1 bardzo podobny do bugaboo, bardzo ładny tylko ma piankowe koła, a ja wolę na pompowanych

@Wiol86 na wątku ze zdjęciami brzuszków kokosova wrzuciłam link gdzie można sobie pobrać za darmo

Jutro idę rano na badania, mam nadzieje, że jakoś wytrzymam głodna i nie padne po drodze ...
Dziękuję! Ściągnę te karty na pewno, są super!
 
Do góry