reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Wiem ze u mnie teraz w glownej mierze dzialaja hormony ale przed chwilą bylam wkurzona a teraz aż sie poryczalam ze smiechu na tamtym watku [emoji23]
 
reklama
Przeczytałam. Daj spokój...kobieta jakaś nawiedzona: rodzić tylko do 25 lat, ale jak Ty mając 22 do niej napisałaś to wg jesteś siksą i nic nie wiesz. Masakra. A ja to chyba muszę się na botox umówić skoro juz po 30 jestem :-D :-D :-D Na szczęście jestem rocznikiem po Czarnobylu :-D :-D :-D

Głowa mi dziś pęknie...nie znoszę takiego kataru :-\ Aż mi się mdłości nasiliły :-\
 
Przeczytałam. Daj spokój...kobieta jakaś nawiedzona: rodzić tylko do 25 lat, ale jak Ty mając 22 do niej napisałaś to wg jesteś siksą i nic nie wiesz. Masakra. A ja to chyba muszę się na botox umówić skoro juz po 30 jestem :-D :-D :-D Na szczęście jestem rocznikiem po Czarnobylu :-D :-D :-D

Głowa mi dziś pęknie...nie znoszę takiego kataru :-\ Aż mi się mdłości nasiliły :-\
No mowie, po ostatniej wiadomosci zaczynam myslec czy to nie jakis wredny troll bo takie podpuszczanie ludzi do klotni i nabijania postow to u trolli normalka [emoji23]
Paranoja [emoji85][emoji23]
 
Też się przerażało przekroczenie 30 lat? Ja jakoś czułam że juz jakis etap sie zamyka A że mam urodziny w styczniu to zawsze ta zmiana roku jest dla mnie jakoś od razu odczuwalna
Najgorszy był dla mnie nie wiek...ale fakt, że jestem taka niedorosla ;-) Moja starsza siostra urodziła dzieci w identycznym wieku jak i zawsze mi się wydawala taka dorosła, odpowiedzialna itd A tu kurcze...nagle mam 30lat (no dobra teraz już 31:p ) a czuję się taka jakaś za mało dojrzała, za mało mądra itd Ogólnie mam niskie poczucie wartości i chyba trochę z tego to wynika. Ale kompletnie nie czuję się staro mając tyle lat, jakoś wcale nie myślę, że mam bliżej do 40 niż 20 ;-)
 
No mowie, po ostatniej wiadomosci zaczynam myslec czy to nie jakis wredny troll bo takie podpuszczanie ludzi do klotni i nabijania postow to u trolli normalka [emoji23]
Paranoja [emoji85][emoji23]
Daj spokój jakiś pustostan straszny... No ale cóż poradzisz ... Ja na swoją starość mogę sobie mocniejszy makijaż zrobić czy coś u chirurga poprawić a na brak mózgu już nic nie poradzisz :D
 
Najgorszy był dla mnie nie wiek...ale fakt, że jestem taka niedorosla ;-) Moja starsza siostra urodziła dzieci w identycznym wieku jak i zawsze mi się wydawala taka dorosła, odpowiedzialna itd A tu kurcze...nagle mam 30lat (no dobra teraz już 31:p ) a czuję się taka jakaś za mało dojrzała, za mało mądra itd Ogólnie mam niskie poczucie wartości i chyba trochę z tego to wynika. Ale kompletnie nie czuję się staro mając tyle lat, jakoś wcale nie myślę, że mam bliżej do 40 niż 20 ;-)
Nic mi nie mów, ja dalej się czuje na jakieś 19-20 lat .. wiek to tylko liczby, ważne na ile człowiek się czuje :) można być młódką a zachowywać się jak stara babcia i można być babcia a czuć się wyśmienicie
 
reklama
Do góry