reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2019

czyli ja też jestem już starszą Panią w wieku 27 lat :D
Dołączam do zacnego grona 27-letnich pań starszych ^^ ...że mnie jeszcze klimakterium nie dopadło to szok :DD
Wy sie smiejcie a ona tak serio [emoji14] no niesamowicie mnie wkurzyla, i nawet dalej wkurza [emoji53]
No coś Ty...
Ja mam mase znajomych co ostatnio urodziły dzieci powyzej 35rz. Czesto sa bardziej zadbane niz te 20 latki. Nie kazdemu dane jest chcooazby znalezc faceta swoich marzen w wieku 20-25 lat.
No i niektore kobiety decyduja sie tez pozniej na kolejne dzieci.
No wejdz sobie i poczytaj, zazwyczaj nie pcham sie w takie slowne przepychanki ale dzis nie moglam odpuścić [emoji53]
A poza tym, jak 16 to gowniara a 26 juz stara...niekiedy ta gowniara i stara beda lepszymi matkami niz te w idealnym przedziale.
Ale ufff moje jedno dziecko bedzie mialo lzej w życiu urodzilam przed 25 urodzinami :)
Ja rodzilam pierwsze majac niecale 18 teraz bede miec niecale 23 i od dluzszego czasu mialam postanowione ze pozniej niz 24rz nie zachodze w ciążę ale w zyciu nie przyszlo by mi do glowy żeby w oceniac czy krytykować osoby ktore decyduja sie na dziecko w innym wieku niz ja..
Zreszta tak jak tam napisałam, mam duzo znajomych w wieku 30-40lat ktore od lat staraja sie o dziecko, podchodza do iui, in vitro i to nie ich wina ze np musza starac sie 5,10 lat...a na ich miejscu gdybym przeczytała to co ta dziewczyna pisze zwyczajnie bylo by mi przykro.
 
reklama
Na te też patrzyłam, ale też kompletnie nie wiem jaki będzie najlepszy
 
Wy sie smiejcie a ona tak serio [emoji14] no niesamowicie mnie wkurzyla, i nawet dalej wkurza [emoji53]No wejdz sobie i poczytaj, zazwyczaj nie pcham sie w takie slowne przepychanki ale dzis nie moglam odpuścić [emoji53]Ja rodzilam pierwsze majac niecale 18 teraz bede miec niecale 23 i od dluzszego czasu mialam postanowione ze pozniej niz 24rz nie zachodze w ciążę ale w zyciu nie przyszlo by mi do glowy żeby w oceniac czy krytykować osoby ktore decyduja sie na dziecko w innym wieku niz ja..
Zreszta tak jak tam napisałam, mam duzo znajomych w wieku 30-40lat ktore od lat staraja sie o dziecko, podchodza do iui, in vitro i to nie ich wina ze np musza starac sie 5,10 lat...a na ich miejscu gdybym przeczytała to co ta dziewczyna pisze zwyczajnie bylo by mi przykro.
Chyba szkoda nerwów na takie osoby, chociaż czasem trudno odpuścić będąc przekonanym o swojej racji.. Jeśli jednak ma to podnosić Twoje ciśnienie to nie warto ;*
 
Jak byłam mala to mialam troche podobne podejscie. Ja 10 lat mama pyta i co jak ta nowa nauczycielka? A ja co: stara juz taka ok 30stki :)
Moja mama mnie urodzila jak miala 33 :)
Ale bedac dzieckiem to mysli sie zupelnie inaczej niz bedac dorosłą osobą...moze tamta pani po prostu nie dorosla ? [emoji848]
Mi się też bardzo podoba :)
Śliczny jest [emoji7]i z tego co wiem kolezanka ma i mowila ze dobrze sie prowadzi i na zywo wyglada jeszcze lepiej [emoji7]
 
reklama
Do góry