reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Czesc dziewczyny. Malo sie odzywam bo u mnie rewolucja. Oczywiscie po krzywej i wynikach mam to cholerstwo. Witaj cukrzyco dawno Cie nie bylo[emoji26][emoji26][emoji26]
Wczoraj mialam wizyte i niestety doszlo nadcisnienie, dostalam dopegyt 1 tabletka dziennie narazie. A zeby tego bylo malo żelazo spadlo mi maksymalnie. W wynikach mam 9g/dl a anemia zaczyna sie juz od 11.Masakra. Moja gin dala mi skierowanie do szpitala na obserwacje, chce mi tam porobic wszystkie badania na bierzaco i obserwowac conajmniej 3 dni. Normalnie az mnie skręca. Odwlekłam ze ide dopiero w pon. Wiem ze to tylko obserwacja ale i tak mam doła i ciesze sie ze jest taka dokladna i zapobiegawcza ale szpital zawsze mnie przerażał. I pewnie położą mnie na patologii ciazy a tam sie naslucham ze ho ho. I to mnie przeraża. Dupiato normalnie. Chodze i mysle tylko o tym.
Dobra koniec narzekania a jak tam u was dziewczyny? Dobrze sie czujecie? Nic nie dolega. Jakie plany na weekend. Ja mam zamiar nic nie robic, mam gdzies, bede sie obijac do woli.

To nie zaciekawie masz. Ja dziś wybrałam się do rodzinnej bo przez ostatnie 2 dni miałam podbarwiony śluz na brazowo dużo tego nie było a dziś już był różowy niby nic takiego się nie dzieje ale wolałam skonsultować, grunt że w przeciągu 2-3 dni będę miała zrobiony skan i dowiem się czy wszystko z dzidzią w porzadku
 
A kiedy mialas cc ? Z jakichs wskazan czy skonczylo sie cc po probie sn ?
Z tego co czytałam jesli mialo sie juz cc to zazwyczaj kolejne porody tez koncza sie cc bo jest to bezpieczniejsze no i masz do tego prawo i lekarz powinien sie na to zgodzić.
Wskazaniem było położenie miednicowe. Miałam planowane cc 3 lata temu.
 
Zgodnie z ustawą musisz wyrazić zgodę na SN po cc, nie mogą Cię do tego taknaprawde zmusić


Ja wczoraj się czułem koszmarnie, przytulam, jutro na pewno będzie lepiej


Ja robię bardzo prosto
480g mąki
240ml wody, lekko ciepłej
Torebka drożdży instant lub 30g świeżych
Łyżeczka soli
3 łyżki oleju,
zarobić, zostawić do wyrośnięcia
Rozwałkować i nakładać co kto lubi
Sos robię z 3-4 łyżki passaty powidorowej do tego sól i pieprz i szczypta cukru
Na wierzch ser i ulubione składniki


Najważniejsze, że wszystko dobrze z maluchem , może to przez stres
Jaka to ustawa?
 
Dobry wieczôr!
Moja córcia po powrocie z przeszkola miała 38,5 i mówiła ze ja boli brzuszek. Teraz śpi. Oby jej przeszło :(

O dziwo czuję się ok. W poniedziałek idę zrób usg brzucha ze względu na te bóle i bardzo się martwię co wykaże. ;(

Chętnie przygarnę przepis na ciasto do pizzy. Wstyd się przyznać, ale nigdy domowej nie robiłam.
 
Słuchajcie ja tu nie chce wywołać zadnej burzy na temat porodu. Po prostu chciałabym mieć CC. Moj organizm dużo lepiej do siebie doszedł niż po sn;-)
 
@dbdg z 2011 roku z późniejszymi poprawkami dot. Opieki okoloporodowej, ale ktoś teraz pisał, że od 2019 wchodzi zmiana i się z tego wycofują, więc chyba jednak już przestaje to obowiązywać w przyszłym roku
 
Hurra mam wyniki :) i jest ok
Screenshot_2018-11-16-19-43-16-1.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-11-16-19-43-16-1.jpg
    Screenshot_2018-11-16-19-43-16-1.jpg
    61,5 KB · Wyświetleń: 353
reklama
Do góry