reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Hejka. Dawno nie pisałam,ale budowa wypadek tz to jakoś dużo... Dzisiaj natomiast przeżyłam chwilę grozy... W nocy ból pęcherza taki ze tylko płacz...w południe ból brzucha że szok.. Późnej krwawienie że myślałam że to koniec... Natomiast właśnie wyszłam od swojego gin. Z dzidziulkiem wszytko ok serce bije i jest większy niż wg OM. Pocieszyl mnie bardzo I byle do 12tyg ..
 
reklama
Eliza gratulacje.
Ja na wizytę ide we wtorek i co? też się pochwalę:-)
Chciałam spytać o poród a dokładnie CC. Pierwsze 2 ciąże sn. Ostatnia CC. Czy teraz też mogę liczyć na CC? Jak myślicie? Jak to u was wyglada
Zgodnie z ustawą musisz wyrazić zgodę na SN po cc, nie mogą Cię do tego taknaprawde zmusić

Dziewczyny jak ja się zle czuje :(;(;(
Dzisiaj mam mdlosci level hard :(
A do tego jestem taka słaba ! Czuje się jak po najgorszej grypie i jakimś 10 dniowym antybiotyku :( zrobię coś i muszę sie od razu położyć :((((
Czy tylko ja mam taki dzień ? :(:(:(
Ja wczoraj się czułem koszmarnie, przytulam, jutro na pewno będzie lepiej

Też chętnie go przygarnę, ponieważ ja robie pizze na spodzie z ciasta z biedry[emoji23]

Sent from my LG-M200 using Forum BabyBoom mobile app
Ja robię bardzo prosto
480g mąki
240ml wody, lekko ciepłej
Torebka drożdży instant lub 30g świeżych
Łyżeczka soli
3 łyżki oleju,
zarobić, zostawić do wyrośnięcia
Rozwałkować i nakładać co kto lubi
Sos robię z 3-4 łyżki passaty powidorowej do tego sól i pieprz i szczypta cukru
Na wierzch ser i ulubione składniki

Hejka. Dawno nie pisałam,ale budowa wypadek tz to jakoś dużo... Dzisiaj natomiast przeżyłam chwilę grozy... W nocy ból pęcherza taki ze tylko płacz...w południe ból brzucha że szok.. Późnej krwawienie że myślałam że to koniec... Natomiast właśnie wyszłam od swojego gin. Z dzidziulkiem wszytko ok serce bije i jest większy niż wg OM. Pocieszyl mnie bardzo I byle do 12tyg ..
Najważniejsze, że wszystko dobrze z maluchem , może to przez stres
 
Hejka. Dawno nie pisałam,ale budowa wypadek tz to jakoś dużo... Dzisiaj natomiast przeżyłam chwilę grozy... W nocy ból pęcherza taki ze tylko płacz...w południe ból brzucha że szok.. Późnej krwawienie że myślałam że to koniec... Natomiast właśnie wyszłam od swojego gin. Z dzidziulkiem wszytko ok serce bije i jest większy niż wg OM. Pocieszyl mnie bardzo I byle do 12tyg ..
Ojej! To dobrze, że nic się nie stało! A co to było, pęcherz?
 
Hejka. Dawno nie pisałam,ale budowa wypadek tz to jakoś dużo... Dzisiaj natomiast przeżyłam chwilę grozy... W nocy ból pęcherza taki ze tylko płacz...w południe ból brzucha że szok.. Późnej krwawienie że myślałam że to koniec... Natomiast właśnie wyszłam od swojego gin. Z dzidziulkiem wszytko ok serce bije i jest większy niż wg OM. Pocieszyl mnie bardzo I byle do 12tyg ..
O kurczę to z jakiego powodu krwawienie? Dobrze że wszystko ok
 
Hejka. Dawno nie pisałam,ale budowa wypadek tz to jakoś dużo... Dzisiaj natomiast przeżyłam chwilę grozy... W nocy ból pęcherza taki ze tylko płacz...w południe ból brzucha że szok.. Późnej krwawienie że myślałam że to koniec... Natomiast właśnie wyszłam od swojego gin. Z dzidziulkiem wszytko ok serce bije i jest większy niż wg OM. Pocieszyl mnie bardzo I byle do 12tyg ..
O jeju ale miałaś stres współczuję. Dobrze, ze okazalo się, ze wszystko w porzadkuni dzidzia rośnie :)
 
Dzięki za odpowiedź. Zobaczymy co na to moja gin. Jakoś wolę CC. A chyba cos jest z pogodą bo ja już od 2 dni umieram
 
Dzięki za odpowiedź. Zobaczymy co na to moja gin. Jakoś wolę CC. A chyba cos jest z pogodą bo ja już od 2 dni umieram
Od 2019 wchodzi że jedno CC nie jest wskazaniem do kolejnego.. Póki pracowałam w szpitalu to każdy podchodził że cc to każde kolejne cc a teraz już to zmieniają
 
reklama
Do góry