reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Hej, wizytę mam na 22.11 wtedy lekarz powie co dalej. Czytałam u mamy ginekolog ze jeżeli wynik na czczo przekroczy 92 to uznaje się to za cukrzyce bez względu na reszte wyników. Dodam ze przed pobraniem krei na glukozę Pani w laboratorium zmierzyła mi cukier glukometrem i wynik wynosił 88, nie rozumie skad ta roznica z krwi i z glukometru

Też w sumie miałam więcej z krwi niż glukometrem. Z tym, że to były inne dni, więc różnice dokładnie tym tłumaczę. No ale u Ciebie to faktycznie dość dziwne..
 
reklama
Czuje się tak sobie.. jakoś funkcjonuje ale najchetniej to cały czas bym leżała.. niestety nie może bo mam piecioletnia córke która potrzebuje uwagi jak to dziecko :). Na samą myśl o jedzeniu mnie mdli ale jestem głodna wiec wciskam w siebie jedzenie..
Oj biedna, oby niedługo to wszystko minęło i żebyś tryskała energia :)
 
Też w sumie miałam więcej z krwi niż glukometrem. Z tym, że to były inne dni, więc różnice dokładnie tym tłumaczę. No ale u Ciebie to faktycznie dość dziwne..
Myśle ze najrozsądniej będzie się zaopatrzyć w glukometr i pilnować sobie cukru ogolnie odżywiam się zdrowo i ostatnio mało jem przez mdlosci i wymioty, na wadze 3kg mniej od początku ciąży, wiec może to powoduje skoki cukru- sama nie wiem .
 
Myśle ze najrozsądniej będzie się zaopatrzyć w glukometr i pilnować sobie cukru ogolnie odżywiam się zdrowo i ostatnio mało jem przez mdlosci i wymioty, na wadze 3kg mniej od początku ciąży, wiec może to powoduje skoki cukru- sama nie wiem .
Właśnie jestem w trakcie załatwiania glukometru od zaprzyjaźnionej farmaceutki ;) generalnie to od ponad roku mam nawyk zdrowego i regularnego jedzenia, dlatego te wyniki trochę mnie dziwią. Ty schudłaś już 3 kg (może to jest powod tego cukru), u mnie waga ciągle ta sama- 50 kg.
 
U mnie glukoza 83 więc wynik ok [emoji6]

Byl temat wagi dzieci
Syn 3450 i 55 cm
Corka 3150 i 53 cm
Zobaczymy jak teraz będzie.

Wczoraj odebralam niemal identyczny wynik glukozy ;-)
U mnie córka 3150g i 53cm, syn 3960g i 57cm...więc rodzą coraz większe dzieci :-D Strach się bać. W sumie syn był długi (mąż ma ponad 190cm, ja 176cm) więc nie było po nim widać tych 4kg. Ale miał duzy obwód głowy, położna 3razy mierzyla az uwierzyla ;-) A poród naturalny, bez nacięcia ;-) Teraz wolałabym tak do max 3,5kg rodzić ;-) :-)

@w_karolcia @Wiol86 cieszę się z Waszych wizyt :-)
 
reklama
Do góry