reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Cześć dziewczyny, można dołączyć? Dziś wg usg mam 9t4d jest to moja druga ciaza ale pierwsza niestety obumarła w maju br. Obecnie jestem na acardzie i duphastonie plus witaminy metylowane i Euthyrox. Widzę ze wiele z was ma ten sam problem co ja: cukier na czczo w 6tyg. 102, lekarz kazał zrobic krzywa i jej wyniki to 95, po godzinie 152, a po dwóch godzinach 110, czyli niby wszystko w normie, ale na czczo za wysoki..
 
Kciuki zaciśnięte za wszystkie wizytujące


A nie miałaś cukrzycy ciążowej, bo to często powoduje, że się rodzą duże dzieci, słyszałam też, że problemy z tarczycą tez na to wpływają


Ja rodziłam najmłodszego to babeczka z mojego pokoju urodziła 4500g a z sali,obok 5200g i obie tez naturalnie, tyle, że one do drobniutkich nie należały ;)


Moje dzieci też niewielkie ;)
Syn 2980g i 48cm -3 dni przed terminem
Córka 3140g i 51cm -2 dni po terminie
Syn 3280g i 54cm - w terminie
Nie narzekam, wolę mniejszy kaliber wycisnąć z siebie [emoji14] hehehe
Właśnie co dziwne nie miałam cukrzycy. Jak sie maly urodzil to lekarz stwierdzil, ze moze on ma cukrzyce skoro taki duzy. Okazalo sie, ze nic mu nie dolega. Teraz juz jest normalnej wielkosci :)
Mi z kolei lekarz powiedzial ze "za dobrze" sie odzywialam. Ponoc niepotrzebnie bralam witaminy skoro mialam diete bogata w witaminy.
 
reklama
Cześć dziewczyny, można dołączyć? Dziś wg usg mam 9t4d jest to moja druga ciaza ale pierwsza niestety obumarła w maju br. Obecnie jestem na acardzie i duphastonie plus witaminy metylowane i Euthyrox. Widzę ze wiele z was ma ten sam problem co ja: cukier na czczo w 6tyg. 102, lekarz kazał zrobic krzywa i jej wyniki to 95, po godzinie 152, a po dwóch godzinach 110, czyli niby wszystko w normie, ale na czczo za wysoki..
Witaj na forum! :)
A miałaś stwierdzoną cukrzycę mimo wszystko?
 
Do góry