reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Dzien dobry [emoji257]
A ti ti robaczku. Kciuki zacisniete[emoji4][emoji4] Dobrze sie czujesz? Nic nie dolega ?
Haha [emoji23] czy ty przypadkiem nie jestes moja siostrą ? [emoji23][emoji23] bo moja siostra zawsze tak do mnie mowi "a ti ti robaczku" [emoji23][emoji23][emoji23]
Mimo wszystko cała trójka zostanie na zawsze chociaż mam nadzieję że przynajmniej jedno zostanie realnie
Bardzo mi przykro ze to cie spotkalo, ale wierze ze wasze aniolki nad wami czuwaja i ześlą wam w końcu swojego braciszka lub siostre ktora z wami juz zostanie [emoji8][emoji8][emoji8]
Melduje sie na pokladzie. Leze juz w lozku, gromada śpi, chwila oddechu. Dziewczyny ja mam jutro krzywą i boje sie jak cholera..... Na kolacje zjadlam salate zieloną z rzodkiewką i jogurtem naturalnym. I mnie cholera mdli. Ja nie wiem co mi sie dzieje moze to z nerwow.
@asiakkk94 glowa do gory Twoje aniolki nad Toba czuwaja. Poprostu maja w stosunku co do Ciebie wielki plan. I jeszcze to nie byl ten czas. Bede czekac na dzien kiedy tu wpadniesz i napiszesz dziewczyny "mamy to" i wszystko jest ok.
Dziewczyny piszecie o jedzeniu a mnie mdli ale przeczytalam szprotki i na jezyku czuje juz smak, masakra jak żyć ja sie pytam.
Z innej beczki ktoraś mamuska jutro wizytuje?
Kciuki za krzywa [emoji110][emoji110][emoji8]
Kciuki mooocne [emoji8][emoji110][emoji110][emoji110]
Witajcie :-)
@Justyś30 @Madelaine701 @Wiol86 kciuki za wizyty.
Ja mam dziś wizytę...ale u okulisty ;-)
Kciuki [emoji6] tez sie musze wybrac ale czekam na termin z pzu [emoji57]
Tak się stresuje dziś mi się śniło dzidzius w brzuchu już miałam taki duży brzuch i kopał ;) piersi przestały boleć a wizyta dopiero w piątek:(
Mnie piersi nie bola od poczatku 7tc [emoji6]
dzień dobry dziewczynki :) dzis zaczynam 10+0 i mam wizyte na 15:20 :) nie mogę się doczekać:)
Trzymam kciuki [emoji8][emoji8][emoji8] dzis tez na prenatalne sie umawiasz ? Daj znac czy tam gdzie pytalam [emoji12]
Cukier 92, koncertowe wstrzelenie się w górną granicę normy która kwalifikuje się do krzywej [emoji35] [emoji35] [emoji35]
Ciekawa jestem co lekarz na to [emoji848]
Nie było tak źle w niedzielę zrobiłam test i wyrzucilam wszystkie fajki jakie miałam.... nie kupilam.... chata to nigdy nie była tak wysprzatana[emoji6] no i rano najgorzej.... Ale daje radę.... już trzy tygodnie.... A paliłam sporo bo ponad paczkę nieraz
Podobnie do mnie [emoji12] ja tak samo w pierwszej ciąży zaraz po tescie odrzucilam fajki, oddalam koleżance [emoji12] a tez palilam duzo bo nawet dwie paczki dziennie[emoji57]
 
Dzien dobry [emoji257]Haha [emoji23] czy ty przypadkiem nie jestes moja siostrą ? [emoji23][emoji23] bo moja siostra zawsze tak do mnie mowi "a ti ti robaczku" [emoji23][emoji23][emoji23]Bardzo mi przykro ze to cie spotkalo, ale wierze ze wasze aniolki nad wami czuwaja i ześlą wam w końcu swojego braciszka lub siostre ktora z wami juz zostanie [emoji8][emoji8][emoji8]Kciuki za krzywa [emoji110][emoji110][emoji8]Kciuki mooocne [emoji8][emoji110][emoji110][emoji110]Kciuki [emoji6] tez sie musze wybrac ale czekam na termin z pzu [emoji57]Mnie piersi nie bola od poczatku 7tc [emoji6]Trzymam kciuki [emoji8][emoji8][emoji8] dzis tez na prenatalne sie umawiasz ? Daj znac czy tam gdzie pytalam [emoji12]Ciekawa jestem co lekarz na to [emoji848]Podobnie do mnie [emoji12] ja tak samo w pierwszej ciąży zaraz po tescie odrzucilam fajki, oddalam koleżance [emoji12] a tez palilam duzo bo nawet dwie paczki dziennie[emoji57]
Masakra z tymi fajkami. A najgorsze jest to że ja lubiłam palić...Ale wiadomo dziecko ważniejsze....
 
Eh dziewczyny żeby mi sie dzisiaj tak chcialo jak mi sie nie chce :(
Przyszlam do domu zjadlam sniadanie i wstac z lozka nie moge :( a tyle mam sprzatania... I jeszcze ide na zajecia dla maluchow z synkiem na 14. Jakos mi brak sil
 
A ja się ciągle nie wysypiam, mam głupie sny, budzę się w nocy. Chodzę jak zombie w dzień :( Ja jutro lecę zbadać cukier, ale nie mam dobrych odczuć.
 
reklama
Do góry