reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dziewczyny a jak wasze humorki? Ja dziś dosłownie płakałam że nie mam w co się ubrać, mam takie zmiany nastroju, że dziwie się jak mój mąż ze mną wytrzymuje, bo ja sama ze sobą nie mogę wytrzymać
Mój humor dzisiaj bardzo dobry, spędziłam miły dzień, z dala od cmentarzy, ale wczoraj na przykład płakałam co chwilę bez powodu... jeszcze nie mam pewności w jakim humorze pójdę spać [emoji39]
 
reklama
A duże macie już brzuszki? :)
Już chyba pokazywałam, ale to mój brzuszek (po prawej) sprzed tygodnia [emoji41]
20181101_174735.jpg
 

Załączniki

  • 20181101_174735.jpg
    20181101_174735.jpg
    64,8 KB · Wyświetleń: 230
U mnie, biorąc pod uwagę nadal niefajne samopoczucie, humor w porządku. Spędziłam go rodzinnie: spacer, wspólne lepienie pierogów, wspólne objadanie się nimi :-D A mąż wysprzatał mi dom, więc nie mogę narzekać. Mam nadzieję, że wieczór i noc będą spokojne.
 
U mnie, biorąc pod uwagę nadal niefajne samopoczucie, humor w porządku. Spędziłam go rodzinnie: spacer, wspólne lepienie pierogów, wspólne objadanie się nimi :-D A mąż wysprzatał mi dom, więc nie mogę narzekać. Mam nadzieję, że wieczór i noc będą spokojne.
Fajnie mieć męża, który pomaga (lub jak kto woli - dzieli obowiązki domowe ;) ). Mój wczoraj umył wszystkie okna [emoji173] [emoji173] [emoji173]
 
Dziewczyny a jak wasze humorki? Ja dziś dosłownie płakałam że nie mam w co się ubrać, mam takie zmiany nastroju, że dziwie się jak mój mąż ze mną wytrzymuje, bo ja sama ze sobą nie mogę wytrzymać
Wczoraj poryczalam sie w tesco obok karmy dla psow. Nie wiem do teraz dlaczego ;)
Zachowuje sie jak swir.
 
Ja jestem bardzo rozdrażniona, no i wybuchowa. Nie wiem co chce zjeść i czasem wpadam w szał nawet w sklepie. Dramato_O
My dzisiaj dzień spędziliśmy na grzybach, a po południu pojechaliśmy do ulubionej knajpy z falafelami :-p
 
reklama
Do góry