reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
To ja już gruba jestem. A wcześniej nie miałam brzuszka [emoji6]
20181031_213244.jpg
 

Załączniki

  • 20181031_213244.jpg
    20181031_213244.jpg
    39,5 KB · Wyświetleń: 330
Dziewczyny a jak wasze humorki? Ja dziś dosłownie płakałam że nie mam w co się ubrać, mam takie zmiany nastroju, że dziwie się jak mój mąż ze mną wytrzymuje, bo ja sama ze sobą nie mogę wytrzymać
Moje tez sa rozne... dzis mlody wypowadza mnie z równowagi, jest wyjatkowo okropnie niegrzeczny, ryczec mi sie chce...
A duże macie już brzuszki? :)
Ja myślałam ze tak szybko nie bede miec ale noo widocznie rzeczywiście przy kolejnej ciąży szybciej sie pokazuje[emoji6]


W ogole jak mnie dzis większość dnia boli brzuch.. takie skurcze jak na @...staram sie nie panikowac i wiekszosc dnia leze ale jednak strasznie sie boje [emoji22]
IMG_20181101_192756.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181101_192756.jpg
    IMG_20181101_192756.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 321
U mnie w pierwszej ciąży brzuszek było widać dopiero w 7 miesiącu.
A teraz nie wiele go przybyło. Niby coś się tam zaokraglił, ale bez szału. W normalne spodnie jeszcze wchodzę :D
 
Piękne brzuszki! Mój z rana jest tylko lekko zaokrąglony na samym dole (także na pewno powiększona macica). Ale przez ciągle rozciąganie się macicy mam wrażenie, że chodzę już jak kobieta w ciąży i że mam wielki brzuchol :-D
 
Moje tez sa rozne... dzis mlody wypowadza mnie z równowagi, jest wyjatkowo okropnie niegrzeczny, ryczec mi sie chce...Ja myślałam ze tak szybko nie bede miec ale noo widocznie rzeczywiście przy kolejnej ciąży szybciej sie pokazuje[emoji6]


W ogole jak mnie dzis większość dnia boli brzuch.. takie skurcze jak na @...staram sie nie panikowac i wiekszosc dnia leze ale jednak strasznie sie boje [emoji22]Zobacz załącznik 912931

Nie martw się.
Na pewno nic groźnego się nie dzieje. Myślę że większość z nas odczuwa delikatne skurcze jak na okres i jest wszystko w porządku. Jak chcesz się uspokoić to może jedź na IP żeby zobaczyli czy z maluchem wszystko dobrze.

P.s mam takie same skarpetki :D
 
reklama
Piękne brzuszki! Mój z rana jest tylko lekko zaokrąglony na samym dole (także na pewno powiększona macica). Ale przez ciągle rozciąganie się macicy mam wrażenie, że chodzę już jak kobieta w ciąży i że mam wielki brzuchol :-D

Ja też mam tak właśnie bardziej w dole brzucha.
 
Do góry