reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja niestety nie mam spodni ciążowych chyba muszę przez neta zamówić, a do szczupłych nie należę. Na chwilę obecna mam tylko legi ciążowe z H&M
 
reklama
Zaczęłam dzisiaj 11 tydzień i powiem Wam, że mdłości mi powoli ustępują. Zaczynam mieć większy apetyt na różne rzeczy( wczoraj zjadlam 5 ogórków kiszonych, jak mi ich brakowało)
 
Zaczęłam dzisiaj 11 tydzień i powiem Wam, że mdłości mi powoli ustępują. Zaczynam mieć większy apetyt na różne rzeczy( wczoraj zjadlam 5 ogórków kiszonych, jak mi ich brakowało)
Super. U mnie 8tydzień i też zaczynam coś jeść ze smakiem. Chleb z pomidorem i zielonym ogórkiem mogłabym jeść 5razy dziennie. Ale dziś udało mi się zjeść ze smakiem zupę z soczewicy, a na drugie danie lepimy pierogi...więc jest dużo lepiej.

Powiedzieliśmy dziś córce o ciąży. Ona domyślała się, robiła jakieś aluzje, że wie jaką mamy tajemnicę i o dziwo bardzo się starała mnie wspierać w moim złym samopoczuciu. Sprytną mam córę...i teraz zaczął się etap "sto pytań dot. ciąży i dziecka" :-D
 
Dziewczyny a jak wasze humorki? Ja dziś dosłownie płakałam że nie mam w co się ubrać, mam takie zmiany nastroju, że dziwie się jak mój mąż ze mną wytrzymuje, bo ja sama ze sobą nie mogę wytrzymać
 
Z parkingu przy cmentarzu wyjeżdżaliśmy 40 minut...
Niektórzy robili skróty przez chodnik ;)
W samochodzie tak mnie spodnie piły, aż mnie brzuch rozbolał
 
reklama
Do góry