reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

A u nie zaczyna sie zgaga [emoji57] dobrze ze jestem przyzwyczajona bo normalnie mam bardzo często, tylko ze w ciazy jest gorsza [emoji57]
 
reklama
A u nie zaczyna sie zgaga [emoji57] dobrze ze jestem przyzwyczajona bo normalnie mam bardzo często, tylko ze w ciazy jest gorsza [emoji57]
A w temacie: Można Rennie? Z tego co pamiętam tak, ale może mi rozjasnisz bo mam kalafior ciążowy :p
Męczy mnie zgaga od 2tyg :-\ Także łącze się w bólu.
 
A u nie zaczyna sie zgaga [emoji57] dobrze ze jestem przyzwyczajona bo normalnie mam bardzo często, tylko ze w ciazy jest gorsza [emoji57]
Ja wczoraj puściłam pierwszego pawia. Dziś od rana mnie mdli, drażnią mnie zapachy. Trzeba jakoś przetrwać ten ciężki czas :)
 
Mnie strasznie drażni wielkość mojego brzucha.. Wiem że to nie jest wielkość przez dzidziusia tylko właśnie jest taki nadety że aż mnie wkurza.. Chcemy jeszcze potrzymać w tajemnicy a ciężko ukryć..
 
Mnie strasznie drażni wielkość mojego brzucha.. Wiem że to nie jest wielkość przez dzidziusia tylko właśnie jest taki nadety że aż mnie wkurza.. Chcemy jeszcze potrzymać w tajemnicy a ciężko ukryć..
Ja chcialam w swieta dopiero przekazac info o ciazy tz rodzince ale jak brzusio bedzie mi szybko rósł tak jak teraz to raczej jak przyjedziemy na początku grudnia to te 2-3tygodnie do swiat nie ukryje codziennie brzuszka [emoji57] wiec moze juz na Mikołajki powiemy [emoji57]
 
Ja chcialam w swieta dopiero przekazac info o ciazy tz rodzince ale jak brzusio bedzie mi szybko rósł tak jak teraz to raczej jak przyjedziemy na początku grudnia to te 2-3tygodnie do swiat nie ukryje codziennie brzuszka [emoji57] wiec moze juz na Mikołajki powiemy [emoji57]
My też chcieliśmy w święta ale coś czuję że nie uda się nam tak długo tego ukryć właśnie przez brzusio
 
Mnie strasznie drażni wielkość mojego brzucha.. Wiem że to nie jest wielkość przez dzidziusia tylko właśnie jest taki nadety że aż mnie wkurza.. Chcemy jeszcze potrzymać w tajemnicy a ciężko ukryć..
Macica jest wielkości pomarańczy albo lepiej, więc trochę też już wystaje.
Ja noszę wąskie spodnie i dlugie, luźne topy, więc nie widać, zazwyczaj się tak ubieralam cały czas, więc nie ma różnicy.
 
Macica jest wielkości pomarańczy albo lepiej, więc trochę też już wystaje.
Ja noszę wąskie spodnie i dlugie, luźne topy, więc nie widać, zazwyczaj się tak ubieralam cały czas, więc nie ma różnicy.
U mnie najgorzej rano lub jak coś zjem.. Wgl mam problem z zaparciami i wzdęciami więc pewno dlatego :)
 
reklama
Do góry