reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja w tym roku niestety odwiedzę grób taty. Napisałam niestety, bo bardzo chciałabym, żeby jeszcze żył [emoji17]
IMG_20181101_095449.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181101_095449.jpg
    IMG_20181101_095449.jpg
    48,9 KB · Wyświetleń: 210
reklama
Pozdrowię [emoji41]

Też mi cycki pękają i coraz mniej wygodne staje się spanie na brzuchu... :( 2,5 to w sumie niewiele, zależy też od wzrostu, bo ja mam marne 163 cm [emoji39]
169, więc niewiele więcej. Najgorsze, że jestem ciągle głodna :p a cycki już mam 75E :(
U mnie tak samo. Chodzę juz w spodniach ciążowych bo zwykłych nie dopnę.
Właśnie dzisiaj pierwszy raz ubrałam ciążowe i od razu lepiej się siedzi :p bo już brzuch nie jest płaski.
 
Ja chyba jako jedyna spędzam dziś dzień w pracy. Pracuję w amerykańskiej korporacji i niestety nie zawsze polskie święta nas dotyczą :/
 
Cześć dziewczyny !
Przyznam szczerze - nie nadarzam za Waszymi postami !
Co do wagi i brzucha... u mnie narazie bez zmian :)
Jedzenie ? Żadnych zachcianek... :)
 
Cześć dziewczyny ja mam dzisiaj kryzys. Obudziłam się po 6 rano z bólem głowy a taka ładna pogoda :(
 
reklama
Do góry