reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Hej!
U mnie wprawdzie pierwsza ciaza więc nie mam porównania ale na wadze też nieco mniej, brzuszek i piersi trochę większe, a poza tym bez zmian.

Nie mam wyjątkowo bliskich zmarłych na cmentarzach (oby tak zostało jak najdłużej...) także dziś plan "rybka w Sopocie", jestem z kuj-pom. także 2h drogi i mogę zaczerpnąć trochę morskiego jodu [emoji7]

W ogóle to śniło mi się, że byłam na chrzcinach u mojego byłego (jeszcze z liceum [emoji28] ), powiedziałam mu, ze jestem w ciazy a on "nie wyobrażam sobie Ciebie jako matki" - wyzwałam go od kretynów i wybiegłam. [emoji3] co za sny...



Miłego dnia Mamusie!
Och, pozdrów mój ukochany Sopot! Mieszkałam tam 10lat, moje dziewczyny tam się urodziły :)

Mi ciągle straszne głupoty się śnią, i zazwyczaj męczące. Poza tym cycki tak mnie bolą, że czasem nie wiem jak mam spać :(
W dodatku kolejny kg na plusie, już 2,5 :dry:
 
reklama
Hej!
U mnie wprawdzie pierwsza ciaza więc nie mam porównania ale na wadze też nieco mniej, brzuszek i piersi trochę większe, a poza tym bez zmian.

Nie mam wyjątkowo bliskich zmarłych na cmentarzach (oby tak zostało jak najdłużej...) także dziś plan "rybka w Sopocie", jestem z kuj-pom. także 2h drogi i mogę zaczerpnąć trochę morskiego jodu [emoji7]

W ogóle to śniło mi się, że byłam na chrzcinach u mojego byłego (jeszcze z liceum [emoji28] ), powiedziałam mu, ze jestem w ciazy a on "nie wyobrażam sobie Ciebie jako matki" - wyzwałam go od kretynów i wybiegłam. [emoji3] co za sny...



Miłego dnia Mamusie!

Co za sen :-D Miłego odpoczynku w Sopocie. My też nie mamy tutaj bliskich na cmentarzach, więc zaraz idziemy na spacer na molo...ale w Gdyni, nie w Sopocie ;-)
 
My dzisiaj mamy maraton. Zaliczamy wizyty na 3 cmentarzach. Czrkamu jeszcze na moja siostrę i ruszamy w droge. Takze caly dzieb w rozjazdach.
 
Och, pozdrów mój ukochany Sopot! Mieszkałam tam 10lat, moje dziewczyny tam się urodziły :)

Mi ciągle straszne głupoty się śnią, i zazwyczaj męczące. Poza tym cycki tak mnie bolą, że czasem nie wiem jak mam spać :(
W dodatku kolejny kg na plusie, już 2,5 :dry:
Pozdrowię [emoji41]

Też mi cycki pękają i coraz mniej wygodne staje się spanie na brzuchu... :( 2,5 to w sumie niewiele, zależy też od wzrostu, bo ja mam marne 163 cm [emoji39]
 
Ja ja ja . Tez sie rozpedzilam . Mam 3 synow i dzidzie w brzuszku. Tamte porody wszystkie do 25 lat . A teraz mam 32 lata . Boze jak ja calkiem inaczej dojrzalej ta ciąze przezywam . Taka swiadoma taka szczesliwa ze na stare lata ktos bedzie ze mna do kogo bede mogla sie przytulic jak starsi beda tulic swoje dziewczyny [emoji23][emoji16]
O super. To nie jestem sama.
Czyli to czwarte planowałaś?
Ja wcale. Dla mnie to był taki szok ze jeszcze do teraz to przezywam.
Strasznie sie obawiam. Właściwie to wszystkiego. No i ja urodze na 40.
No i ta roczna córka ktora mnie ciągle potrzebuje. Niewiem jak ja to wszystko pogodze.
 
I ja się witam z 9+ 1 na liczniku:). Właśnie się wpakowaliśmy do auta i jedziemy na coroczny objazd po grobach. Wiecie, ze w Meksyku Wszystkich Świętych świętuje się aż tydzień i to u nich prawdziwa fiesta? Na groby nosi się pokarm ( słodki) i wszystko jest kolorowe. Co miejsce na świecie to zupełnie inne tradycje:) miłego dnia dziewczyny:) bez mdłości i złego nastroju
 
Dzien dobry [emoji257] ja niestety nie mam możliwości pojechac na groby bliskich wiec zostaje mi tylko zapalenie świeczki w domu [emoji17]
A wczoraj po 20tej oczywiscie jak powalone dzieciaki pukaly do drzwi [emoji34] jak mnie to wkurza [emoji35]
Super!! GRATULACJE [emoji7] [emoji7] Ja chociaż byłam w poniedziałek Też idę 7.11.. Który będziesz mieć Tc?? Dokładnie z tym samym byłam w poniedziałek.. W USG wszytsko super dzidzi i serduszko widać źródła plamienia nie mam się oszczędzać i dostałam Luteine magnez no i w razie krwawienia Duphaston i na ip ale już wszytsko jest ok :) u Ciebie też będzie :) musisz się oszczędzać :)

Ja dziewczyny nie wiem co jest od rana nic nie zjem a wieczorem poprostu chowam jedzenie bo zjadła bym wszytsko co jest w moim zasięgu.. Plamienia już nie mam czasami pobolewa podbrzusze.. . Za tydzień wizyta i juz ciekawa jestem co zobaczę :)
Koncowka 10tc dokladnie 9+6 [emoji6] a u Ciebie ?
Mniam!
Właśnie, moja Pchełka jest podobno wielkości winogrona, witam się z 10 tygodniem :) :)
I ja sie witam w 10tc [emoji1]
Mnie piersi nic nie bolą nawet nie urosły ani nie są spochniete;(
Mnie tez zupełnie nie bolą [emoji6]
 
reklama
Dzien dobry [emoji257] ja niestety nie mam możliwości pojechac na groby bliskich wiec zostaje mi tylko zapalenie świeczki w domu [emoji17]
A wczoraj po 20tej oczywiscie jak powalone dzieciaki pukaly do drzwi [emoji34] jak mnie to wkurza [emoji35]
Koncowka 10tc dokladnie 9+6 [emoji6] a u Ciebie ? I ja sie witam w 10tc [emoji1]Mnie tez zupełnie nie bolą [emoji6]
Ja 6+4 :)
 
Do góry