reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Czy też się tak stersujecie że dziecko będzie chore ? Czy tylko ja tak mam ..
Ja też tak mam, często mnie nachodzą takie myśli. Ostatnio wśród dalszych znajomych były dwa przypadki ciężko chorych dzieci, jedno zmarło jeszcze podczas ciąży, drugie mając niecałe trzy latka i ta myśl nie daje mi spokoju :( Czekam na prenatalne jak na zbawienie.
 
Hej :-) Pospałam dziś do 8, córka zrobiła sobie śniadanie. Lubię to!
Stanąłam dziś na wagę...myślałam, że będzie coś na plusie. A tu znowu minus. W sumie 1kg mniej niż 3tyg temu. Nogi mi wyszczuplaly, wcięcie w talii większe, tylko piersi urosły odrobinę i brzuszek zaczyna się lekko zarysowywać. Ciekawe jak będzie dalej. Jednak ta ciąża jest całkowicie inna niż poprzednie pod każdym względem ;-)
Miłego dnia i bezpiecznej jazdy na cmentarze.
 
Hej :-) Pospałam dziś do 8, córka zrobiła sobie śniadanie. Lubię to!
Stanąłam dziś na wagę...myślałam, że będzie coś na plusie. A tu znowu minus. W sumie 1kg mniej niż 3tyg temu. Nogi mi wyszczuplaly, wcięcie w talii większe, tylko piersi urosły odrobinę i brzuszek zaczyna się lekko zarysowywać. Ciekawe jak będzie dalej. Jednak ta ciąża jest całkowicie inna niż poprzednie pod każdym względem ;-)
Miłego dnia i bezpiecznej jazdy na cmentarze.
Hej!
U mnie wprawdzie pierwsza ciaza więc nie mam porównania ale na wadze też nieco mniej, brzuszek i piersi trochę większe, a poza tym bez zmian.

Nie mam wyjątkowo bliskich zmarłych na cmentarzach (oby tak zostało jak najdłużej...) także dziś plan "rybka w Sopocie", jestem z kuj-pom. także 2h drogi i mogę zaczerpnąć trochę morskiego jodu [emoji7]

W ogóle to śniło mi się, że byłam na chrzcinach u mojego byłego (jeszcze z liceum [emoji28] ), powiedziałam mu, ze jestem w ciazy a on "nie wyobrażam sobie Ciebie jako matki" - wyzwałam go od kretynów i wybiegłam. [emoji3] co za sny...



Miłego dnia Mamusie!
 
reklama
Do góry