reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ogolnie dowiedzialam sie, ze jestem dziwka ktora to zaplanowala bo wiem, ze ciezko bedzie znalezc i przyuczyc kogos na moje miejsce i w ten sposob chcialam celowo utrudnic mu zycie i on tego tak nie zostawi. Oby to sie szybko skonczylo. Dzieki Wam za wsparcie ;*
nosz cham i prostak!
olej go cieplym moczem:) lajdak no, nie ma sensu sie przez takiego czubka zloscic. to jest Twoj czas i nie wolno sie stresowac :*
 
reklama
Nie mam swiadkow, on jest cwany. Juz o nim tutaj pisalam. Dostalam zakaz pracy, nie L4. Do konca ciazy nie wolno mi pracowac. Mieszkam w niemczech a tu jest troszke inaczej niz w Polsce. Ciezko cos takiego udowodnic. Jesli nie da mi spokoju, bede musiala isc na policje. Tylko wiecie o co chodzi, w ciazy policja, sady itd. to ostatnie czego sie chce.
hm to pierwsze slysze zakaz pracy....czyli co moze Cie zwolnic??
 
Ogolnie dowiedzialam sie, ze jestem dziwka ktora to zaplanowala bo wiem, ze ciezko bedzie znalezc i przyuczyc kogos na moje miejsce i w ten sposob chcialam celowo utrudnic mu zycie i on tego tak nie zostawi. Oby to sie szybko skonczylo. Dzieki Wam za wsparcie ;*

Zawiadomienie Inspekcji Pracy z zaznaczeniem mobbingu i rzuć L4 od razu. Nic Ci nie zrobi, to Twój pracodawca..
 
reklama
Dodzwonilam się do Biziela, prywatnie badan nie robią... A na nfz to albo 35 lat albo zalecenia typu choroby w rodzinie... I znowu jestem w kropce. Gdzieś tam badania 300 a w drugim 600 (!), ale jak pytam kto robi usg to odpowiadają ze kazdy lekarz...a to przeciez nie jest zwykle usg ;/
W Bydgoszczy polecam sprawdzić lekarza Jacek Skórczewski, dobry ginekolog z certyfikatem.
 
Do góry