reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

co za DEBIL!! kurcze no idiota:/ nic nie wymysli kochana masz l 4 to co Ci wymysli???
Ogolnie dowiedzialam sie, ze jestem dziwka ktora to zaplanowala bo wiem, ze ciezko bedzie znalezc i przyuczyc kogos na moje miejsce i w ten sposob chcialam celowo utrudnic mu zycie i on tego tak nie zostawi. Oby to sie szybko skonczylo. Dzieki Wam za wsparcie ;*
 
reklama
Czesc Mamusie,
Prosze, zebyscie trzymaly za mnie kciuki bo mam bardzo ciezki dzien. Chcialam po ludzku poinformowac szefa o ciazy. Skonczylo sie na wrzaskach, grozbach pod moim adresem i obietnicy, ze zamieni moje zycie w pieklo. Wybieglam z placzem do lekarza. Dostalam zakaz pracy, moj maz go zaraz zawiezie. Jestem klebkiem nerwow co to bedzie, co ten psychopata wymysli :(
Ja w szoku jestem że ty chcesz pracować w miejscu gdzie jest taki szef, mnie już by tam dawno nie było
 
Ogolnie dowiedzialam sie, ze jestem dziwka ktora to zaplanowala bo wiem, ze ciezko bedzie znalezc i przyuczyc kogos na moje miejsce i w ten sposob chcialam celowo utrudnic mu zycie i on tego tak nie zostawi. Oby to sie szybko skonczylo. Dzieki Wam za wsparcie ;*
Jeśli mogę coś doradzić ...
Czy ktoś słyszał ta rozmowę ? Czy masz jakiś świadków ?
Ps pamiętajcie ze pomimo l4 jeśli trafimy na kogoś kto chce nam utrudnić życie istnieje możliwość rozwiązania umowy o prace bez wypowiedzenia czyli tzw potocznie dyscyplinarka. I tu ważne żeby jednak podstaw do takiego zwolnienia nie dać. Punktualność, należyte wykonywanie obowiązków a tego typu rozmowy Hmm jako prawnik powiem ... nagrane ...
 
Ogolnie dowiedzialam sie, ze jestem dziwka ktora to zaplanowala bo wiem, ze ciezko bedzie znalezc i przyuczyc kogos na moje miejsce i w ten sposob chcialam celowo utrudnic mu zycie i on tego tak nie zostawi. Oby to sie szybko skonczylo. Dzieki Wam za wsparcie ;*
Jakiś chory Szef! Cokolwiek by sie nie działo ,przekroczył swoje uprawnienia. A jaką masz umowe?
 
Czesc Mamusie,
Prosze, zebyscie trzymaly za mnie kciuki bo mam bardzo ciezki dzien. Chcialam po ludzku poinformowac szefa o ciazy. Skonczylo sie na wrzaskach, grozbach pod moim adresem i obietnicy, ze zamieni moje zycie w pieklo. Wybieglam z placzem do lekarza. Dostalam zakaz pracy, moj maz go zaraz zawiezie. Jestem klebkiem nerwow co to bedzie, co ten psychopata wymysli :(
Noż k.......! Weź gnoja zgłoś do PIPu i wszędzie gdzie się da.
Poza tym jak jesteś na zwolnieniu to nic już Ci nie zrobi.
 
Nie mam swiadkow, on jest cwany. Juz o nim tutaj pisalam. Dostalam zakaz pracy, nie L4. Do konca ciazy nie wolno mi pracowac. Mieszkam w niemczech a tu jest troszke inaczej niz w Polsce. Ciezko cos takiego udowodnic. Jesli nie da mi spokoju, bede musiala isc na policje. Tylko wiecie o co chodzi, w ciazy policja, sady itd. to ostatnie czego sie chce.
 
reklama
Do góry