reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

@Zaskoczona2013 dziękuje [emoji4]
Juz kilka dziewczyn wyslalo. Poczekam 2 dni na te ktore bywaja rzadziej. Jutro wieczorem zaczne wpisywac do tabelki te co juz mi podaly. Potem wrzuce na wątek. A wtedy inne moze jak zobacza jak to wyglada beda chcialy dolaczyc,to dopiszemy i zaktualizujemy. Dziewczyny jak macie rez jakies nowe pomysly co do tabelki to smialo pisac.

Chyba gdzie zgubiłam wiadomość od CB, jakie konkretnie dane Tobie wysłać na pv?
 
reklama
Dziewczyny, tak z innej beczki:) cześć z Nas bedzie już niedługo miała prenatalne badania, i za chwilkę każda z nas będzie już po. Wiem, ze czasami już w pierwszych prenatalnych lekarz może powiedzieć o płci, chociaż ja akurat synka z pierwszej ciąży poznałam późno, po 20 tygodniu to teraz po cichutku liczę, ze coś tam już może lekarz zobaczy:) a jak Wasze przeczucia ? Myślicie, ze może już coś będzie widać?:)
 
Dziewczyny, tak z innej beczki:) cześć z Nas bedzie już niedługo miała prenatalne badania, i za chwilkę każda z nas będzie już po. Wiem, ze czasami już w pierwszych prenatalnych lekarz może powiedzieć o płci, chociaż ja akurat synka z pierwszej ciąży poznałam późno, po 20 tygodniu to teraz po cichutku liczę, ze coś tam już może lekarz zobaczy:) a jak Wasze przeczucia ? Myślicie, ze może już coś będzie widać?:)
Ja też cicho na to liczę...marzę teraz o zdrowej córeczce. Ale w każdej wcześniejszej ciąży dowiadywałam sie znacznie później
 
Dziewczyny, tak z innej beczki:) cześć z Nas bedzie już niedługo miała prenatalne badania, i za chwilkę każda z nas będzie już po. Wiem, ze czasami już w pierwszych prenatalnych lekarz może powiedzieć o płci, chociaż ja akurat synka z pierwszej ciąży poznałam późno, po 20 tygodniu to teraz po cichutku liczę, ze coś tam już może lekarz zobaczy:) a jak Wasze przeczucia ? Myślicie, ze może już coś będzie widać?:)
Ja bym chciała jak najszybciej poznać płeć, no ale zobaczymy jak to będzie. Niektóre laseczki już koło 14 tygodnia dowiadują się o płci, dużo zależy od urządzenia usg i zdolności gina. Ja mam dziwne przeczucie, ze u mnie będzie dziewczynka. No ale jest mi to szczerze obojętne, najważniejsze żeby było zdrowe :)
 
Intuicyjnie ja, mąż i córka myślimy o dziewczynce. Nawet imiona wstępnie wybrane. Ja jestem niemal tak pewna, że nawet ubranka dziewczęce juz powoli kupuję. A co będzie? Zobaczymy :-)
 
Ja bym chciała jak najszybciej poznać płeć, no ale zobaczymy jak to będzie. Niektóre laseczki już koło 14 tygodnia dowiadują się o płci, dużo zależy od urządzenia usg i zdolności gina. Ja mam dziwne przeczucie, ze u mnie będzie dziewczynka. No ale jest mi to szczerze obojętne, najważniejsze żeby było zdrowe :)

Tez mam przeczucie na dziewczynke :D ale najważniejsze to zdrowy maluch
 
Dziewczyny, tak z innej beczki:) cześć z Nas bedzie już niedługo miała prenatalne badania, i za chwilkę każda z nas będzie już po. Wiem, ze czasami już w pierwszych prenatalnych lekarz może powiedzieć o płci, chociaż ja akurat synka z pierwszej ciąży poznałam późno, po 20 tygodniu to teraz po cichutku liczę, ze coś tam już może lekarz zobaczy:) a jak Wasze przeczucia ? Myślicie, ze może już coś będzie widać?:)
Jabw 1 ciazy poznalam plec w 22tc, za drugim razem w 35tc licze ze tym razem dzidzia bedzie wspolpracowac wczesniej[emoji23]
 
Dziewczyny, tak z innej beczki:) cześć z Nas bedzie już niedługo miała prenatalne badania, i za chwilkę każda z nas będzie już po. Wiem, ze czasami już w pierwszych prenatalnych lekarz może powiedzieć o płci, chociaż ja akurat synka z pierwszej ciąży poznałam późno, po 20 tygodniu to teraz po cichutku liczę, ze coś tam już może lekarz zobaczy:) a jak Wasze przeczucia ? Myślicie, ze może już coś będzie widać?:)
Baaardzo liczę na to, że dowiem sie jak najwcześniej [emoji6] już zanim zaszłam w ciążę to byłam przekonana, że chłopiec, ale większość osób dookoła wspomina o dziewczynce (co by mnie niesamowicie ucieszyło [emoji7]).

Pewnie jakbym miała już chłopca - chcialabym dziewczynkę i na odwrót ;)
 
reklama
Dziewczyny, tak z innej beczki:) cześć z Nas bedzie już niedługo miała prenatalne badania, i za chwilkę każda z nas będzie już po. Wiem, ze czasami już w pierwszych prenatalnych lekarz może powiedzieć o płci, chociaż ja akurat synka z pierwszej ciąży poznałam późno, po 20 tygodniu to teraz po cichutku liczę, ze coś tam już może lekarz zobaczy:) a jak Wasze przeczucia ? Myślicie, ze może już coś będzie widać?:)
Ja liczę że moja pani doktor mi szybko powie, w miarę możliwości oczywiście, w poprzedniej ciąży wiedziałam kilka dni przed pierwszym prenatalnymi już że na 75% syn, oczywiście był syn :)
 
Do góry