reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Ja od początku czułam że będzie chłopak, tak jak w pierwszej ciąży, ze dziewczynka. Może dlatego, ze ta ciąża o wiele bardziej daje mi w kość, od razu pomyślałam, ze jakiś łobuziak mi tam rośnie.

Powiedzcie, czy macie problemy z oddychaniem? Od kilku dni cały czas braknie mi tchu... Wejde po schodach a serducho lata, a mój oddech jak po ćwiczeniach z Chodakowską...
Też zauważyłam, że kondycja spada i czasem ciężko złapać oddech :p
 
U nas dzisiaj się zaczął 23 narazie też bezobjawowo od wczoraj lekkie ciągnięcie w dole brzucha :( nie wiem czy tak ma być
 
Witam i pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Mimo, że już minęło tyle czasu ( właściwie to nie wiadomo kiedy bo wydaje mi się, że dopiero co zobaczyłam dwie kreseczki) również chciałabym dołączyć :)

Termin porodu według OM na 15 czerwca. Jestem mamą 19-nasto miesięcznego chłopca i czekamy na prawdopodobnie księżniczkę :)
 
Hejka, ja też dopiero dołączyłam, gratuluję córeczki :)
Witam i pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Mimo, że już minęło tyle czasu ( właściwie to nie wiadomo kiedy bo wydaje mi się, że dopiero co zobaczyłam dwie kreseczki) również chciałabym dołączyć :)

Termin porodu według OM na 15 czerwca. Jestem mamą 19-nasto miesięcznego chłopca i czekamy na prawdopodobnie księżniczkę :)
Ja z kondycja jako tako problemu nie mam, mam te problemy z oddechem takie napadowe. Muszę się z położną skontaktować ;)
 
U mnie też problemy z oddychaniem i wczoraj okazało się, że mam spory niedobór żelaza. I jakoś często odczuwam skurcze w ciągu dnia, mimo że to dopiero 23 tydzień..

Dziewczyny po badaniach połówkowych: czy wasi lekarze zapisywali wam informację odnośnie położenia łożyska, ilości wód, długości szyjki itd. ? Moje badanie trwało około 15-20 minut i właściwie niczego się nie dowiedziałam, a na pytania usłyszałam tylko że wszystko w porządku hmmm..
 
reklama
U mnie też problemy z oddychaniem i wczoraj okazało się, że mam spory niedobór żelaza. I jakoś często odczuwam skurcze w ciągu dnia, mimo że to dopiero 23 tydzień..

Dziewczyny po badaniach połówkowych: czy wasi lekarze zapisywali wam informację odnośnie położenia łożyska, ilości wód, długości szyjki itd. ? Moje badanie trwało około 15-20 minut i właściwie niczego się nie dowiedziałam, a na pytania usłyszałam tylko że wszystko w porządku hmmm..
U mnie na połówkowych mówił takie informacje
 
Do góry