reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Cześć dziewczyny..powiedzcie mi jak z ruchami u was? Każda z was już czuję?
Ja czuję i to dość wyraźnie.

Moj gin sie smial ze dziwne by bylo gdybym nie czula [emoji57]mam tam w srodku taka mala wiercipiete ze masakra [emoji85]

Dzien dobry bo sie tu nie witalam jeszcze [emoji14]

Od jutra zaczynam moja przygode z 17tabletkami dziennie, ciekawe jak dam rade [emoji849]
 
A w ogóle to budzę się strasznie głodna,aż mnie to przeraża.... W czwartek się dowiem ile przytylam aż się boję ale że 6 kg będzie od początku .masakra. niby nie jem dużo i w miarę regularnie ale....
 
Dlatego się martwie u mnie 16+2 i niby czuje coś ale raczej to jej to zrezta od kilku dni cisza a od kad wiem o Bostonke strasznie się boje
 
Dziewczyn!!! Piszę może któraś z was też ma podobny problem. Otóż. Od około miesiąca w pachwina mam wyczuwalna kulkę aż się boję.... BO co idę pod prysznic czy WC patrzę na nią i nie wiem.... Boję się. A lekarz w poniedziałek może ma któras z was podobny problem?
 
reklama
Do góry