reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Przy takim ryzyku lekarz mówi że amnio najpewniejsze ,czytałam dużo na ten temat i powikłania zdarzają się niezwykle rzadko ,głównie wtedy jeśli z dzieckiem jest coś nie tak lub lekarz partacz ,ja robię w Tychach u Zielińskiego ,dziewczyny z wątku o amnio mówią że jestem w dobrych rękach i tego się trzymam
Będzie dobrze. Musi!
 
Witam [emoji173] super ze jestes [emoji123] gratulacje córeczki (juz pewne ze dziewczynka ?? U mnie na prenatalnym dziewczynka a dwa tyg pozniej juz chlopiec [emoji23][emoji23]) w domku kto czeka na siostrzyczke ???
W domu mam 9letnią panne
Dziewczynka potwierdzona na dzisiejszej wizycie
Ja zaczęłam czuć przy 16 i 5 jak się nie mylę wie może lada chwila i u Ciebie
Mam nadzieje że mimo mojego łożyska na przedniej ścianie wkrótce te ruchy poczuje

W środę będę mieć,wstępny wynik do 5 dni

Trzymak kciuki ✊
 
W domu mam 9letnią panne
Dziewczynka potwierdzona na dzisiejszej wizycie

Mam nadzieje że mimo mojego łożyska na przedniej ścianie wkrótce te ruchy poczuje



Trzymak kciuki [emoji110]
Też mam na przedniej. zresztą już teraz bliżej żeby poczuć niż dalej.
 
@ulau nie wiem czy położenie łożyska tez ma wplyw na znalezienie tętna detektorem ale pewnie tak bo strasznie ciężko mi je znaleźć. A jak juz znajde to bardzo nisko w okolicy spojenia....
 
Czesc dziewczyny.
Udzielalam sie jakis czas temu ale pozniej z racji mojego strachu o ciążę, pozniej szpital, znowu wieczne obawy....za kazdym razem po wizycie mowilam sobie że powrócę na wątek no ale jakos tak sie nie udawalo. Kilka razy zajrzalam ale ilosc stron do nadrobienia mnie przerazila.

Teraz i tak nie nadrobie wiec bede czytac na bieżąco i sie udzielac [emoji5]
Jestem po wizycie. Dzidzia a wlasciwie to moja panna waży juz 168g.
Przypomne może ze TP mam na 23.06 wg OM czyli dzisian 16+1
Ruchów nie czuje mimo ze to moja kolejna ciąża.

Więc witam ponownie :)
Witaj!!! [emoji16]
Dziewczynka u nas królują jak narazie!
A teraz jak. Samopoczucie?!
 
Witam we wtorkowy poranek.
@Darina87 z tym samopoczuciem to roznie bywa....byle nie zwariowac od wizyty do wizyty

Ogarne córkę do szkoly i bede leciala na zakupy. Cos bym zjadla dzisiaj dobrego tylko jeszcze nie wiem co....


Mam tez juz termin na drugie prenatalne (polowkowe) za 4 tyg.
 
reklama
Do góry