reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

No naprawdę dużo piszecie! Ledwo nadrobiłam od rana i już zapomniałam co komu odpisać...

Też już czuję się ciążowo i na wadze ostatnio było 2.5kg do przodu, ale po świętach jeszcze nie sprawdzałam. Pewnie będzie ze cztery na plusie. Spodnie ciążowe już od paru dni są w użyciu, bo w normalne już się nie mieściłam.

A tak w ogóle to nie napisałam nic o sobie. Termin porodu wyznaczony na 20 czerwca. Mam już w domu córeczkę (w lutym będzie miała 3 latka), a teraz prawdopodobnie będzie chłopiec.

Macie już wybrane imiona dla swoich pociech? Bo ja nadal się zastanawiam i nie mam zielonego pojęcia.
Jeszcze nie wiem kto tam mieszka, ale jeśli dziewczynka to możliwe, że Zoja
 
reklama
Jak u mnie w rodzinie moje dziecko to będzie 7 chłopiec wśród maluchów o W około wszyscy mają mieć chłopaków to ja to jakoś inaczej odbieram [emoji1787]
U mnie w rodzinie będzie to 2 dziewczynka na 9 dzieci...pierwsza ma już prawie 8 lat a tak to sami chłopcy...mama teściowa i siostry poprostu wpadly w różowy szal [emoji23]
Dla synka mieliśmy imię BARTOSZ FRANCISZEK a z córcia mamy problem...narazie jedyne jakie wchodzą w grę to Ania Iza i Paulinka ale chyba Ania zistanie.. zobaczymy...ja tylko chce żeby się urodziła i była zdrowa
 
Dziewczyny, pamiętajcie dopisywać płeć (oczywiście po potwierdzeniu :p) swoich Pchełek na wątku do tego stworzonym. Będziemy mogły rozstrzygnąć czy rządzą babeczki czy chłopaki :D

Ja dzisiaj mam 17+0 i niestety nie znam jeszcze płci. Na ostatniej wizycie lekarz podejrzewał dziewczynkę, ale póki co to nic pewnego. Następną wizytę mam 19 stycznia :)
 
Przypominam dziewczyna która wysyłała mi login na pw a nie ma wątku zamkniętego aktywnego, co za tym idzie dostępu do niego, proszę pisać priv. Tak samo reszta dziewczyn, chcących do nas dołączyć. Od razu pisze, osoby które nie są na tym wątku W OGOLE aktywne, nigdy się nawet nie przywitały, nie będą dodawane. Najpierw zachęcam do pisania tutaj, ten wątek również jest aktywny i z dziewczynami tutaj jesteśmy... Poznajmy się najpierw
 
reklama
Do góry