reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Właśnie podejrzalam listopadowe2018 i one już po urodzeniu mają 28 tyś A my 20 tyś tu i jeszcze pełno tam. Chyba nas po prostu dużo jest, albo jakieś takie wygadane jesteśmy.
No naprawdę dużo piszecie! Ledwo nadrobiłam od rana i już zapomniałam co komu odpisać...

Też już czuję się ciążowo i na wadze ostatnio było 2.5kg do przodu, ale po świętach jeszcze nie sprawdzałam. Pewnie będzie ze cztery na plusie. Spodnie ciążowe już od paru dni są w użyciu, bo w normalne już się nie mieściłam.

A tak w ogóle to nie napisałam nic o sobie. Termin porodu wyznaczony na 20 czerwca. Mam już w domu córeczkę (w lutym będzie miała 3 latka), a teraz prawdopodobnie będzie chłopiec.

Macie już wybrane imiona dla swoich pociech? Bo ja nadal się zastanawiam i nie mam zielonego pojęcia.
 
reklama
moj maz caly czas powtarza ze ciaza to nie choroba (i przypomina mi ze wczesniej tez tak twierdzilam). A na moje teksty ze moze bym juz na L4 poszla odpowiada ze to niezgodne z nasza religia - oboje pracujemy w dunsko-angielskich firmach, a tam na l4 sie nie chodzi w ciazy;/
U mnie w pracy teraz dużo zmian, a że ja akurat mam większą wiedzę niż inni to pewnie by wszyscy do mnie jeszcze dzwonili o poradę. Dla mnie dużo stresu już było i bez ciazy. Zresztą teraz i tak mi zwracają głowę i się denerwuje bo długo na moje miejsce w zastępstwie nie dawali. Teraz dali to znowu ta nowa dzwoni do mnie. Myślę że tylko bym ta praca zaszkodziła.
 
No naprawdę dużo piszecie! Ledwo nadrobiłam od rana i już zapomniałam co komu odpisać...

Też już czuję się ciążowo i na wadze ostatnio było 2.5kg do przodu, ale po świętach jeszcze nie sprawdzałam. Pewnie będzie ze cztery na plusie. Spodnie ciążowe już od paru dni są w użyciu, bo w normalne już się nie mieściłam.

A tak w ogóle to nie napisałam nic o sobie. Termin porodu wyznaczony na 20 czerwca. Mam już w domu córeczkę (w lutym będzie miała 3 latka), a teraz prawdopodobnie będzie chłopiec.

Macie już wybrane imiona dla swoich pociech? Bo ja nadal się zastanawiam i nie mam zielonego pojęcia.
Ja akurat byłam nastawiona na dziewczynkę. Dla synka wybiera tż. Bardzo dużo tu produkujemy:) Mi się ciągle termin zmienia. Z jednego usg na 18 drugiego 14. Wiec sama nie wiem już.
 
No naprawdę dużo piszecie! Ledwo nadrobiłam od rana i już zapomniałam co komu odpisać...

Też już czuję się ciążowo i na wadze ostatnio było 2.5kg do przodu, ale po świętach jeszcze nie sprawdzałam. Pewnie będzie ze cztery na plusie. Spodnie ciążowe już od paru dni są w użyciu, bo w normalne już się nie mieściłam.

A tak w ogóle to nie napisałam nic o sobie. Termin porodu wyznaczony na 20 czerwca. Mam już w domu córeczkę (w lutym będzie miała 3 latka), a teraz prawdopodobnie będzie chłopiec.

Macie już wybrane imiona dla swoich pociech? Bo ja nadal się zastanawiam i nie mam zielonego pojęcia.
Też mam termin na 20 czerwca :-) u nas ma być Maksymilian jeśli siusiak dalej będzie na swoim miejscu
 
No naprawdę dużo piszecie! Ledwo nadrobiłam od rana i już zapomniałam co komu odpisać...

Też już czuję się ciążowo i na wadze ostatnio było 2.5kg do przodu, ale po świętach jeszcze nie sprawdzałam. Pewnie będzie ze cztery na plusie. Spodnie ciążowe już od paru dni są w użyciu, bo w normalne już się nie mieściłam.

A tak w ogóle to nie napisałam nic o sobie. Termin porodu wyznaczony na 20 czerwca. Mam już w domu córeczkę (w lutym będzie miała 3 latka), a teraz prawdopodobnie będzie chłopiec.

Macie już wybrane imiona dla swoich pociech? Bo ja nadal się zastanawiam i nie mam zielonego pojęcia.
U nas Arianna i Aleks [emoji7] 15 dowiemy się kto tam mieszka [emoji5]
 
@Lu_cy he he to fajnie. Termin ten sam i imię też to samo mi się podoba, tylko że jest długie jak nasze nazwisko, więc myślałam, że może Max albo Maks. Ale mężowi nie za bardzo podchodzi - mówi że Alex lepsze, więc w sumie nie wiem co z tego wyniknie. Jeszcze trochę czasu zostało, więc może później dojdziemy do porozumienia albo w międzyczasie przyjdzie do głowy jakieś nowe.

O! Jak pisałam to Alex już się 2 razy u was pojawił! [emoji6] dużo chłopców będzie w czerwcu
 
reklama
Do góry