reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Przypominam dziewczyna która wysyłała mi login na pw a nie ma wątku zamkniętego aktywnego, co za tym idzie dostępu do niego, proszę pisać priv. Tak samo reszta dziewczyn, chcących do nas dołączyć. Od razu pisze, osoby które nie są na tym wątku W OGOLE aktywne, nigdy się nawet nie przywitały, nie będą dodawane. Najpierw zachęcam do pisania tutaj, ten wątek również jest aktywny i z dziewczynami tutaj jesteśmy... Poznajmy się najpierw
U mnie dalej widać zamkniętego, może coś źle szukam, ale widzę na forumowej liście zakładkę fora prywatne i pod nią nic nie ma[emoji57]
 
Cześć dziewczyny ,ja z tych nie udzielających póki co ,nieraz chciałam odpisać ale ciągle coś ,brak weny ,jestem po dwóch stratach i bardzo się balam że będzie powtórka ,co tydzień biegałam do gin sprawdzać czy serduszko bije ,ciągły strach ,bałam się pochwalić nawet najbliższą rodziną dowiedziała się nie dawno ,zresztą już nie dało się ukryć :)myślałam że po prenatalnych odetchne a tu lipa ,test papa mi dołożył ,w środę mam amnio ,mam nadzieję że wyniki będą dobre i w końcu będę mogła się cieszyć ta ciąża ,więcej udzielać ,wybierać wózki z wami :)
 
Cześć dziewczyny ,ja z tych nie udzielających póki co ,nieraz chciałam odpisać ale ciągle coś ,brak weny ,jestem po dwóch stratach i bardzo się balam że będzie powtórka ,co tydzień biegałam do gin sprawdzać czy serduszko bije ,ciągły strach ,bałam się pochwalić nawet najbliższą rodziną dowiedziała się nie dawno ,zresztą już nie dało się ukryć :)myślałam że po prenatalnych odetchne a tu lipa ,test papa mi dołożył ,w środę mam amnio ,mam nadzieję że wyniki będą dobre i w końcu będę mogła się cieszyć ta ciąża ,więcej udzielać ,wybierać wózki z wami :)
Trzymam kciuki za Ciebie, napewno będzie wszystko dobrze. Ja jestem po 1 stracie ale też bardzo swirowalam. W 14 tygodniu dopiero powiedzieliśmy rodzinie, teraz już jestem trochę spokojniejsza. Jak się stresuje to odpalam detektor i stres mija [emoji4]
 
reklama
Do góry