reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Nie jesteście wyrzutkami, poprostu są pewne problemy plus ty akurat dopiero wczoraj mi login wysłałaś, stąd te opóźnienie :)
Wiem, wiem ale skad moglam przewidziec takie zmiany przez swieta. Wrocilam do domu, jestem cala w plastrach (po pobraniach krwi i zabiegu ambulatoryjnym), ogolnie czuje sie sponiewierana i jeszcze mi sie forum w czasie obiadowym zamknelo przed nosem :zawstydzona/y: To chociaz na pocieche zebralabym "ferajne wyrzutkow" na "starym" glownym watku dla towarzystwa ;-) ;)
 
Ech wieści ze szpitala marne...
Lekarka zabronila mi przychodzić do poniedziałku bo nie wyklucza żółtaczki, ale najgorsze jest to, ze znaleźli jakiś nowotwor na wątrobie, ale trzeba czekać do poniedziałku na tomograf.
Tak bardzo się boję nie chcę sie denerwować dla mojej dzidzi, ale nie potrafię siedzę i ryczę a jeszcze musze do babci zadzwonić :(

Przykro mi kochana, trzymaj się i staraj się myśleć pozytywnie.

Ja po badaniach, Płeć nieznana, tak poza tym to ok. Nic nie przytyłam przez miesiąc a nawet pół kilo mniej. Ale mnie to cieszy,bo i tak mam nadmiar. Brzuszek rośnie, już zaczyna wyglądać na ciążowy a to najważniejsze.
 
Wiem, wiem ale skad moglam przewidziec takie zmiany przez swieta. Wrocilam do domu, jestem cala w plastrach (po pobraniach krwi i zabiegu ambulatoryjnym), ogolnie czuje sie sponiewierana i jeszcze mi sie forum w czasie obiadowym zamknelo przed nosem :zawstydzona/y: To chociaz na pocieche zebralabym "ferajne wyrzutkow" na "starym" glownym watku dla towarzystwa ;-) ;)
Ej no przestan, za moment i ty bedziesz miec dostęp, trzeba poczekać [emoji6]
Zresztą o zamkniętym wątku bylamowa juz przed świętami ze ponowym roku juz na pewno bedzie [emoji6]
Jakby co to ja jestem i tu i tu [emoji14]nie zostawie tego wątku ani teraz ani pozniej [emoji14]
 
reklama
Do góry