reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Wiem, wiem ale skad moglam przewidziec takie zmiany przez swieta. Wrocilam do domu, jestem cala w plastrach (po pobraniach krwi i zabiegu ambulatoryjnym), ogolnie czuje sie sponiewierana i jeszcze mi sie forum w czasie obiadowym zamknelo przed nosem :zawstydzona/y: To chociaz na pocieche zebralabym "ferajne wyrzutkow" na "starym" glownym watku dla towarzystwa ;-) ;)
Jestem z Wami :) tzn tam mam dostep, ale potowarzysze Wam i tutaj :)
 
Haha jesteśmy poza prawem [emoji23] a ile postów będziemy miały do nadrobienia [emoji85]
Ja mam jeszcze ponad 300 stron ze swiat. Teraz bede mogla je nadrabiac, jak tu sie zrobi zbyt pustynnie. Bede miala na co odpisywac, chociaz pewnie to bardziej bedzie przypominac monolog :rofl2:

Ej no przestan, za moment i ty bedziesz miec dostęp, trzeba poczekać [emoji6]
Zresztą o zamkniętym wątku bylamowa juz przed świętami ze ponowym roku juz na pewno bedzie [emoji6]
Jakby co to ja jestem i tu i tu [emoji14]nie zostawie tego wątku ani teraz ani pozniej [emoji14]
Nie myslalam, ze zamkniety watek pojawi sie tak szybko a jesli juz, ze bedzie bardziej do wstawiania zdjec czy innych tematow, przy ktorych moznaby sobie zyczyc troche wiecej dyskrecji (o ile ta w sieci wogole jest mozliwa ;-) ;))
 
Ej no przestan, za moment i ty bedziesz miec dostęp, trzeba poczekać [emoji6]
Zresztą o zamkniętym wątku bylamowa juz przed świętami ze ponowym roku juz na pewno bedzie [emoji6]
Jakby co to ja jestem i tu i tu [emoji14]nie zostawie tego wątku ani teraz ani pozniej [emoji14]
Ja też tu zaglądam chociaż chłop już mi telefon zabiera[emoji8]
Ja nadal jestem na tym wątku więc spokojnie :D
u mnie dokladnie ten sam problem
Ja też.zaglądam:)
Jestem z Wami :) tzn tam mam dostep, ale potowarzysze Wam i tutaj :)
Milo mi :biggrin2:
 
reklama
Do góry