reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Hej Wam! Zazdroszczę wizytujacym, ja po 5 tygodniach wizytuje dopiero jutro po 12 [emoji85]
Wyniki porobione, nie wszystkie w normie, zobaczymy co na to dr no i na moje upławy - pewnie jedno z drugim i wyjdzie infekcja.
A mam pytanie do tych na L4: wypłatę macie na takim samym poziomie czy wyższa/niższa? Byłam wczoraj w zusie i przy okazji babka coś mówiła, że przy stałej pensji i L4 nie ma jakiś składek i zrozumiałam, że może być mniejsza...?;/ w sumie nie dociekalam, bo nie po to poszłam, ale teraz tak o tym rozmyślam ;P
Ja mam 100% tego co mialam:)
 
reklama
Po 6mż :) Przynajmniej takie sa teraz wytyczne, kiedys rozszerzali po 4mz i wiem ze teraz też duzo osob zaczyna wcześniej. Ja jednak przy pierwszym sybku wstrzymalam się i teraz tez zamierzam :)
Ja spotkalam się z opiniami ze po 6 miesiacu. Aczkolwiek ostatnio oglądałam instastory mamy ginekolog i mówiła że jak rozszerzanie diety przypada na grudzień jak to w większości u nas bedzie to lepiej się wstrzymać i po świętach na spokojnie zacząć. Bo pewnie przy stole dziadkowie i pradziadkowie będą chcieli żeby maluch sprobowal roznych potraw [emoji85] ja nie mam doświadczenia więc jeszcze nie wiem jak to zrobie
 
Po 6mż :) Przynajmniej takie sa teraz wytyczne, kiedys rozszerzali po 4mz i wiem ze teraz też duzo osob zaczyna wcześniej. Ja jednak przy pierwszym sybku wstrzymalam się i teraz tez zamierzam :)
dobrze wiedzieć, trzeba mrozić owocki [emoji2]
Ja juz nie pamietam jak to bylo z mlodym [emoji57] teraz zamierzam karmic mm a po 4msc zaczac rozszerzanie
no właśnie ja spróbuję wcześniej, ale jestem zielona więc pewnie będę musiała poczytać na ten temat.
 
Wizytujemy o tej samej godzinie ! Trzymam kciuki [emoji106]



Trzymam kciuki :) ja o 13:00 :)



Kciuki zaciśnięte !

A ja mam pytanie do mam z serii „trudne” :p
Kochane powiedzcie mi, ponieważ ostatnio miałam poruszony temat w gronie doradców jak to jest z tym smoczkiem ? Dawać dziecku czy nie ?
Ja dawałam i teraz tez zamierzam dac, a dodam ze juz do szpitala go wezmę, patrząc na dziecko siostry ktore ma prawie 4latka i ssie palec - bo smoczka mu żałowali.
 
Ja spotkalam się z opiniami ze po 6 miesiacu. Aczkolwiek ostatnio oglądałam instastory mamy ginekolog i mówiła że jak rozszerzanie diety przypada na grudzień jak to w większości u nas bedzie to lepiej się wstrzymać i po świętach na spokojnie zacząć. Bo pewnie przy stole dziadkowie i pradziadkowie będą chcieli żeby maluch sprobowal roznych potraw [emoji85] ja nie mam doświadczenia więc jeszcze nie wiem jak to zrobie
To wszystko zalezy od dziecka. Moj ur 26 maja na Wigilie juz jadl :) tyle, ze przynioslam mu jego obiadek. Wtedy to byl etap jeszcze pojedynczych warzyw. Ja jestem za tym zeby diete rozszerzac powoli i czekać na odpowiedni moment. Poczatkowo jedzenie to bylo tylko probowanie podstawa doety do roku jest mleko :)
Syn ppwoli mial wprowadzane smaki a teraz nie ma zadnego problemu z jedzeniem
 
Dziewczyny gar rosołu ugotowany, golabki dopiekaja się w piekarniku i nawet kuchnia juz ogarnieta. Oj chyba będzie spokój do niedzieli:)
 
reklama
dobrze wiedzieć, trzeba mrozić owocki [emoji2]no właśnie ja spróbuję wcześniej, ale jestem zielona więc pewnie będę musiała poczytać na ten temat.
No wiadomo trzeba troche poczytac [emoji14] ja pewnie zaczne od jabłka albo marchewki po 4msc a później jak juz dziecko bedzie samo siedzieć to chce spróbować blw[emoji6]
 
Do góry