reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

PS . Ja już probowałam go po 5 dniach ;)


Witam w 19 tygodniu. Uczciłam jego początek jajeczniczką z szynką i cebulką na dobry początek mojego czwartkowego maratonu [emoji41]
Miłego dnia wszystkim!:)
Wzajemnie milego dnia!
Ja znowu z duzym bólem gardla wstalam, chociaz argentin pomaga mi troche i plukanka z soli. Ciesze sie, ze goraczka nie przychodzi i licze ze juz nie nadejdzie.
Dzisiaj z synkiem jade do rodzicow. Odpoczne sobie troche.
 
reklama
Ja pomino ze nie śpię od kilku godzin, nie wstaje [emoji14]
Kręcąc się z boku na bok liczę na to ze jeszcze uda mi się zasnąć [emoji4]
O 13 wizyta [emoji4] może uda się podglądnąc płeć [emoji4] jeśli nie to kolejna okazja będzie na połówkowych - na które muszę się zapisać [emoji85][emoji33]
Trzymam kciuki za wizyte i czekam na dobre wiesci :)
 
Dziewczyny dzisiaj w Lidlu są fajne akcesoria do ćwiczeń. Dla nas szczególnie przydatna jest piłka. Ja wysyłam męża na zakupy i bitwę o piłkę w Lidlu [emoji23][emoji23][emoji23] są też maty do ćwiczeń i fajne ciuchy treningowe, jak ktoś ma świra jak ja na punkcie ćwiczeń to może skorzysta [emoji6]
Screenshot_20190102-232953.jpeg
 
Mam pytanko w szczególności do mam które juz mają pociechy [emoji4] jakie termometry polecacie? Moj cos szwankuje i musze kupić nowy a chcialabym juz kupić pod maluszka
 
Dziewczyny dzisiaj w Lidlu są fajne akcesoria do ćwiczeń. Dla nas szczególnie przydatna jest piłka. Ja wysyłam męża na zakupy i bitwę o piłkę w Lidlu [emoji23][emoji23][emoji23] są też maty do ćwiczeń i fajne ciuchy treningowe, jak ktoś ma świra jak ja na punkcie ćwiczeń to może skorzysta [emoji6]Zobacz załącznik 929830
Polecam piłkę, nie dość ze w ciazy korzystalam to pozniej maluch korzystal :)
 
reklama
Wzajemnie milego dnia!
Ja znowu z duzym bólem gardla wstalam, chociaz argentin pomaga mi troche i plukanka z soli. Ciesze sie, ze goraczka nie przychodzi i licze ze juz nie nadejdzie.
Dzisiaj z synkiem jade do rodzicow. Odpoczne sobie troche.
Bardziej polecam osobiscie plukanke z wody i kilka kropel wody utlenionej [emoji4]
 
Do góry