reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja sobie pomyślałam, że mamy dużo łatwiej rodząc w czerwcu, nie trzeba kupować spiworków jakiś ocieplaczy, czapeczek itd, a jak będzie ciepło to dziedziaczek może leżeć w samym pampersie, nie przegrzeje się nie spoci super sprawa z tym miesiącem, zdecydowanie wydaje mi się tańszy pod względem wydatków również [emoji2] no i można założyć sukienkę i wyjść na spacer, a nie męczyć się w spodniach i kurtkach po porodzie.
Dokładnie tak [emoji3] nie wyobrażam sobie rodzić zimą. A najbardziej ubierać takiego maluszka w kombinezon i te spacery....koszmar. Ostatnio widzialam taką mamusie w całym prawie białym wózku, na dworze była akurat chlapa, błoto,masakra A ona jechała slalomem zeby nie ochlapać wózka.
 
reklama
Myślę, że nasze diety każda ma pod swoje upodobania ułożona. I chociaż staram się odżywiać zdrowo to nie zawsze to wychodzi. Proste idealna nie jestem, a do tego teraz lapczywa na jedzenie. Apetyt mi trudno pohamowac. Robię sobie dobrze jedzeniem .  :):):)szczęśliwa mama=szczęśliwe dziecko.
 
Wczoraj i dziś rano czułam ruchy. Teraz znowu nic i czekam i czekam i leżę i wstaje cuduje. I mam nadzieję, że się obudzi.
 
Myślę, że nasze diety każda ma pod swoje upodobania ułożona. I chociaż staram się odżywiać zdrowo to nie zawsze to wychodzi. Proste idealna nie jestem, a do tego teraz lapczywa na jedzenie. Apetyt mi trudno pohamowac. Robię sobie dobrze jedzeniem .  :):):)szczęśliwa mama=szczęśliwe dziecko.
Ja żartuje, ze mnie ciąża odchudzi, bo zawsze łasuchem na słodycze byłam i czekoladę mogłabym na śniadanie, obiad i kolacje jeść teraz wole zdecydowanie bardziej treściwe posiłki i słone smaki, a tego się nie da dużo zjeść
 
No to pięknie! A samopoczucie jak? Mówisz na początek, czyli będzie więcej bobaskow?! :)
Dziękuje, na razie bardzo dobrze się czuje, na początku były typowe dolegliwości, ale szybko minęły i teraz jest ok. Pierwszy nie był planowany, ale jak wszystko będzie dobrze to i siostrzyczka by się przydała - najpewniej w czerwcu ocenie czy chce jeszcze raz przez to przechodzić A u Ciebie jak sytuacja? Pierwszy dzidziuś? Pewnie pisałaś wiec z góry przepraszam, ale czytam od niedawna i nie wszystko, bo czasu ciagle mało
 
Właśnie mysle nad lista pytan do gin bo zazwyczaj jestem tam taka podekscytowana i rozkojarzona ze zawsze nie zapytam o nic [emoji57]

Macie jakieś pomysły, sugestie? [emoji18]
 
reklama
Taka ciekawa informacje znalazlam [emoji5]
Chyba teraz już wiem co to za bol odczuwam.
Screenshot_20190103-014816.jpeg
 
Do góry