reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Witam się w Nowym Roku !
Na wstępie wszystkiego najpiękniejszego dla wszystkich czerwcoweczek !
Widzę ze tu o mnie zapomnialyscie :( ja od 21 do wczoraj w ciaglych podróżach :) aleeee udało mi się już wszystko nadrobić :) napisałam już do Agatki w sprawie dopisania na listę i mam nadzieje ze jeszcze się uda :(
Witam tez wszystkie nowe dziewczyny :)
U mnie dziś 17 + 1 :) ruchów nie czuje ale lekarz wspominał o łożysku na przedniej ścianie.
Pianistka widziałam ze zaszalałas z zakupem wyprawkowym :) wózek piękny ❤️
Ps prosze tez o przepis na zakwas :) ja uwielbiam buraki :))))
Rozczuliły mnie zdjęcia z waszymi bobasami zaraz po narodzinach
Kamila ja przy każdym pobieraniu krwi robię się blada i do omdlenia mi bardzo blisko. Na szczęście narazie jeszcze obyło się bez większych ekscesów :)
Co do wagi i wzrostu u mnie 176 cm i początkowa waga 58,5 kg :) teraz 60 wiec mam 1,5 na plusie
 
reklama
Witam się w Nowym Roku !
Na wstępie wszystkiego najpiękniejszego dla wszystkich czerwcoweczek !
Widzę ze tu o mnie zapomnialyscie :( ja od 21 do wczoraj w ciaglych podróżach :) aleeee udało mi się już wszystko nadrobić :) napisałam już do Agatki w sprawie dopisania na listę i mam nadzieje ze jeszcze się uda :(
Witam tez wszystkie nowe dziewczyny :)
U mnie dziś 17 + 1 :) ruchów nie czuje ale lekarz wspominał o łożysku na przedniej ścianie.
Pianistka widziałam ze zaszalałas z zakupem wyprawkowym :) wózek piękny [emoji3590]
Ps prosze tez o przepis na zakwas :) ja uwielbiam buraki :))))
Rozczuliły mnie zdjęcia z waszymi bobasami zaraz po narodzinach
Kamila ja przy każdym pobieraniu krwi robię się blada i do omdlenia mi bardzo blisko. Na szczęście narazie jeszcze obyło się bez większych ekscesów :)
Co do wagi i wzrostu u mnie 176 cm i początkowa waga 58,5 kg :) teraz 60 wiec mam 1,5 na plusie
Witaj po świętach! :))
Mój przepis na zakwas (który mi smakuje, ale o gustach nie bedziemy dyskutować [emoji39]l) :
received_472866853238599.jpeg
 
PS . Ja już probowałam go po 5 dniach ;)


Witam w 19 tygodniu. Uczciłam jego początek jajeczniczką z szynką i cebulką na dobry początek mojego czwartkowego maratonu [emoji41]
Miłego dnia wszystkim!:)
 
Wstyd się przyznać ale nigdy nie robiłam żadnych kiszonek [emoji14] rozumiem ze woda na zimno się zalewa ? Słoik zakręcam czy przykrywam ?:p przepraszam ale jestem zielona :(
Tak, ja zalałam mineralną, nic nie gotowalam, nie konserwowałam ;) akurat zapomniałam o przykryciu, ale trzymałam w ciepłym miejscu w szafce kuchennej.
 
PS . Ja już probowałam go po 5 dniach [emoji6]


Witam w 19 tygodniu. Uczciłam jego początek jajeczniczką z szynką i cebulką na dobry początek mojego czwartkowego maratonu [emoji41]
Miłego dnia wszystkim!:)

Ja pomino ze nie śpię od kilku godzin, nie wstaje [emoji14]
Kręcąc się z boku na bok liczę na to ze jeszcze uda mi się zasnąć [emoji4]
O 13 wizyta [emoji4] może uda się podglądnąc płeć [emoji4] jeśli nie to kolejna okazja będzie na połówkowych - na które muszę się zapisać [emoji85][emoji33]
 
Ja pomino ze nie śpię od kilku godzin nie wstaje [emoji14]
Kręcąc się z boku na bok liczę na to ze jeszcze uda mi się zasnąć :)
O 13 wizyta :) może uda się podglądając płeć :) jeśli nie to kolejna okazja będzie na połówkowych - na które muszę się zapisać [emoji85][emoji33]
Trzymam kciuki za wizytę!
Ja wielkiego wyjścia nie mam co do leżenia i wstania, bo zaczynam zajęcia o 7.30 dziś (i tak pół godzinki później niż zwykle;))
 
reklama
Taka ciekawa informacje znalazlam [emoji5]
Chyba teraz już wiem co to za bol odczuwam.Zobacz załącznik 929818
Ja również to mam, często właśnie w łóżku jak się przewraca na drugi bok, ostatnio to aż się z bólu popłakałam [emoji23]
Widziałam turaj tez już piękne brzuszki :) u mnie narazie nie wiele ale już nie znika rano :pZobacz załącznik 929828
Witaj, super wyglądasz, mój też już rano nie znika, ale nadal jest jak powiększy obiedzie [emoji23]
 
Do góry