reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

To może Spróbuj zrobic koktajl z buraka, :wink:. Link do: Mus deserowy, koktajl, smoothie – czarodziejski i wcale nie z malin! ;-) .Robilam, zdecydowanie lepszy,:tak: tylko tyle, ze trzeba buraka upiec, ja pokroilam na mniejsze,zeby szybciej sie upiekl,zawinelam w folie 3 buraki i przy okazji pieczenia frytek pieklam. Az boję sie swojego zakwasu probowac. Jesli nie macie problemu z wynikami badań, to meczyc sie nie trzeba burakami, ja juz bralam zelazo w tamtym roku przy anemi i chyba wole sprobowac inne metody(np.szpinak,brokuly) bo po tabletkach mialam niestety problemy gastryczne :sad:
Wyglada ciekawie :)
Ja po porodzie mialam anemie i tez zle wspominam okres przyjmowania zelaza w tabletkach, szybko odstawilam
 
reklama
Ja mam ciagle problemy z żelazem. Jest dużo rzeczy, których nie jem i nic mnie nie zmusi. Mam wymiotować, przeżywać katusze, no nie dajmy się zwariować. :)
Niby masz rację, mówiłam tak samo jak Ty, a na wizycie gin powiedział mi, że nie robię tego dla siebie tylko dla dziecka. Niestety niedobór żelaza i anemia grozi niedorozwojem mózgu u dziecka i małą masą urodzeniową. Także mnie ten argument przekonał [emoji6]
Haha nie no wiadomo juz lepiej lyknac tabletkę. Ja swój zakwas wylalam bo mi sam zapach już na nerwy działał ;)
Ja nie wiem dziewczyny czemu macie taki wstręt do zakwasu [emoji23] ja uwielbiam tak samo jak sok z kiszonych ogórków, a już czerwonego barszczu nie wyobrażam sobie bez zakwasu no i to moja ulubiona zupka [emoji6]
 
I ja. Liczę że u mnie się rozłoży, ale tylko 14kg bardzo mało. Mi się wydaje. Tzn. Ksiazkowo gdzieś czytałam, że mniej więcej tyle powinna kobieta przytyć w ciąży.
Oj 14 kg przytyłam także gdzieś to poszło więc nie tylko brzuch urósł ale wysoka jestem więc to się jakoś rozłożyło
 
reklama
To może Spróbuj zrobic koktajl z buraka, :wink:. Link do: Mus deserowy, koktajl, smoothie – czarodziejski i wcale nie z malin! ;-) .Robilam, zdecydowanie lepszy,:tak: tylko tyle, ze trzeba buraka upiec, ja pokroilam na mniejsze,zeby szybciej sie upiekl,zawinelam w folie 3 buraki i przy okazji pieczenia frytek pieklam. Az boję sie swojego zakwasu probowac. Jesli nie macie problemu z wynikami badań, to meczyc sie nie trzeba burakami, ja juz bralam zelazo w tamtym roku przy anemi i chyba wole sprobowac inne metody(np.szpinak,brokuly) bo po tabletkach mialam niestety problemy gastryczne :sad:
O jej, a jakie miałaś problemy gastryczne jeśli mogę wiedzieć? Ja biorę Biofer folik i B12 i nic mi się nie dzieje, a bardzo obawiałam się zaparć.
Dziewczyny, mi to serio smakuje [emoji2960][emoji2960][emoji2960][emoji41][emoji41][emoji41] takie słone, lekko gazowane, trochę ogorkami małosolnymi pachnie [emoji28] Zobacz załącznik 929794
No moja krew [emoji23] ja też lubię bardzo.
 
Do góry