reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Ja sie na poczatku zastanawialam nad Femibionem właśnie, ale jak poczytalam sklad i porównanie u pana tabletki to zminilam zdanie. Malo witaminy d, jodu czyli tego co najważniejsze a samych witamin sporo [emoji849]
Brałam w 1 ciąży mi jakos odpowiada, wit d mam dodatkowo, podjadam synkowi. Lekarz nie widzialnprzeciwskazan z tego co w pierwszej ciazy czytalam to tam jest dobra forma kwasu foliowego.
 
To zabawne, ale całkiem normalnie[emoji16] serio, on na tyle stopniowo rośnie, że normalnie się funkcjonuje, zmienia się środek ciężkości i choć jest ciezej, bolą plecy i nie wszystko można zrobić to żyje się tak samo jak bez brzucha [emoji38]

To ja w 38 tc miałam trochę mniejszy brzuch i mi normalnie się nie funkcjonowało bo np. ciężko było mi ogolic miejsca intymne albo, mąż musiał mi czasem pomóc buty założyć :-p
I to jest mój brzuch jakoś od razu przed porodem czyli w 38 tc
IMG_20190102_201949.jpg
 
To ja w 38 tc miałam trochę mniejszy brzuch i mi normalnie się nie funkcjonowało bo np. ciężko było mi ogolic miejsca intymne albo, mąż musiał mi czasem pomóc buty założyć :-p
I to jest mój brzuch jakoś od razu przed porodem czyli w 38 tcZobacz załącznik 929793
Super brzuszek :)) a włosy jakie dłuuugie [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Haha nie no wiadomo juz lepiej lyknac tabletkę. Ja swój zakwas wylalam bo mi sam zapach już na nerwy działał ;)
To może Spróbuj zrobic koktajl z buraka, :wink:. Link do: Mus deserowy, koktajl, smoothie – czarodziejski i wcale nie z malin! ;-) .Robilam, zdecydowanie lepszy,:tak: tylko tyle, ze trzeba buraka upiec, ja pokroilam na mniejsze,zeby szybciej sie upiekl,zawinelam w folie 3 buraki i przy okazji pieczenia frytek pieklam. Az boję sie swojego zakwasu probowac. Jesli nie macie problemu z wynikami badań, to meczyc sie nie trzeba burakami, ja juz bralam zelazo w tamtym roku przy anemi i chyba wole sprobowac inne metody(np.szpinak,brokuly) bo po tabletkach mialam niestety problemy gastryczne :sad:
 
"Median" to są te średnie, najbliżej prawidłowego wyniku, u mnie jak widać były odchylenia..Zobacz załącznik 929787
To ja te wyniki jakos zupelni inaczej miałam rozpisane [emoji849] ehh nie bede teraz się nad tym zastanawiac bo chyba nie ma sensu jak wyszly mi potem dobre wyniki..[emoji849]
To ja w 38 tc miałam trochę mniejszy brzuch i mi normalnie się nie funkcjonowało bo np. ciężko było mi ogolic miejsca intymne albo, mąż musiał mi czasem pomóc buty założyć :-p
I to jest mój brzuch jakoś od razu przed porodem czyli w 38 tcZobacz załącznik 929793
No to ja mialam bardzo podobny jak szlam rodzic w 40+2 [emoji14] nie za duzy nie za mały no i mi w niczym nie przeszkadzal [emoji57]
 
To ja w 38 tc miałam trochę mniejszy brzuch i mi normalnie się nie funkcjonowało bo np. ciężko było mi ogolic miejsca intymne albo, mąż musiał mi czasem pomóc buty założyć :-p
I to jest mój brzuch jakoś od razu przed porodem czyli w 38 tcZobacz załącznik 929793
Jak na 38 tydz mi się wydaje maluszek brzuszek. Ładny i zgrabny i tylko brzuszek odstaje.
 
reklama
Do góry