reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
O jej, a jakie miałaś problemy gastryczne jeśli mogę wiedzieć? Ja biorę Biofer folik i B12 i nic mi się nie dzieje, a bardzo obawiałam się zaparć. No moja krew [emoji23] ja też lubię bardzo.
Właśnie mialam mega zaparcia, czulam sie ciagle wzdeta,ciagle cos mi sie odbijalo i taki posmak dziwny w buzi mialam. Przemeczylam się ale teraz wole dzialac przy spadającej hemoglobinie. ja biore femibion 2,taki od 13 tc, kwas foliowy
 
Też musiałam zrobić to sanco, bo byłam zaniepokojona wynikiem białka właśnie... lekarz powiedział, że to może (choć nie musi) sygnalizować późniejsze problemy z łożyskiem.
emoji45.png
Tego nie wiedziałam, czytalam dodatkowo jakieś fora gdzie wskazywano na połączenie niskiego białka pappa z cukrzycą. Nie zweryfikowałam tych informacji u swojego lekarza. Do tej pory miałam książkowe wyniki glukozy, a jak zrobiłam na początku ciąży to wyszło mi 91, czyli na granicy i zaczęło mnie zastanawiać czy białko pappa miało z tym związek.
 
Tego nie wiedziałam, czytalam dodatkowo jakieś fora gdzie wskazywano na połączenie niskiego białka pappa z cukrzycą. Nie zweryfikowałam tych informacji u swojego lekarza. Do tej pory miałam książkowe wyniki glukozy, a jak zrobiłam na początku ciąży to wyszło mi 91, czyli na granicy i zaczęło mnie zastanawiać czy białko pappa miało z tym związek.
Może coś w tym jest, ja pierwszy wynik glukozy miałam 102. Na krzywej 88, więc też bez szaleństwa.
 
reklama
Dziewczyny w ktorym dokladnie tygodniu i dniu bedziecie podczas usg polowkowego? Bo juz tyle opini przeczytalam ze oszalec mozna. A lekarka mI powiedziala ze miedzy 18 a 23 mam to zrobic a ja oczywiscie zapomnialam zapytac czy ktorys tydzien jest najbardziej optymalny.
Ja będę 21+4
 
Do góry