reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Właśnie my po nowym roku jedziemy po lupibe dla małej :) mamy juz dla starszaka axkida i nie wiem co za lupine kupic teraz. Masz coś do polecenia? Niezbyt wygorowana cena najlepiej bo i tak po roku kolejny raz wpadbie jakies 1700 :\

No jasne, be safe izi go:) my użytkowaliśmy i zapłaciliśmy poniżej 1000zl , ale nie kupiliśmy bazy bo to było bez sensu. Teraz przesiedlismy się na nuna rebl, nam zależało na foteliku na isofix i musiał ( dla męża) obracać się do wkładania i wyciągania z fotelika, także w mojej mazdzie axkid by się już słabo mieścił niestety:/
 
reklama
Zeby to bylo takie latwe [emoji849] zazwyczaj sa wlasnie w tej okolicy albo umeblowane od podstaw za ceny jak z kosmosu, albo nieumeblowane w dobrej cenie ale zazwyczaj kawalerki, albo w sumie mieszkanie jest ok ale właściciel juz nie koniecznie [emoji849] te umeblowane jest chyba jedyne w odpowiadajacej nam cenie, okolicy no i wlascicielka wydaje sie konkretna[emoji57] tylko ta kaucja moim zdaniem troche wysoka ale to wlasnie ze wzgledu na to ze mieszkanie jest na prawde ladne no i na wszystkie sprzety [emoji849]
Hm no to nie wiem.....musicie się poważnie zastanowić bo jak np zdecydujecie się na to mieszkanie a po jakimś czasie coś pójdzie nie tak z właścicielka? To nawet mebli nie będziecie mieć...
 
Do góry