reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Dzikuska!!! Dobre to ja jestem szalona Dzikuska. Bo 3 kilo w miesiąc, a wcześniej też dochodziły kilogramy. Wogole jakoś już przed samą ciąża zaczęłam tyc. A teraz to już leci. A raczej lecę ja, jak ta kula z góry. Na koniec będę ogromna. 8-):o:D:D
 
Ja to samo. 3kg przytyłam. W. Miesiąc od wizyty do wizyty. Przecież to dopiero początek, a gdzie dalej. Oj będzie co zrzucac, oj będzie. Ćwiczyć mi się nie chce, a poza tym się boję. Jak mam zaszkodzić to wolę się nie wysilać. No i co jeść zostało tylko. Ha ha :-D:biggrin2:

Nie bój się ćwiczyć:) to nawet wciągające jest:))))
 
Dzikuska!!! Dobre to ja jestem szalona Dzikuska. Bo 3 kilo w miesiąc, a wcześniej też dochodziły kilogramy. Wogole jakoś już przed samą ciąża zaczęłam tyc. A teraz to już leci. A raczej lecę ja, jak ta kula z góry. Na koniec będę ogromna. 8-):o:D:D

Hahaha:) oby nie:) mało co kobiety tak drażni po porodzie jak ich ciało, ja miałam troszkę walkę z powrotem do formy ale udało się. Niestety przytyłam dużo, bo aż 16 kg, ale tyć zaczęłam bardzo późno. A teraz tak powolutku od początku coś do przodu idą kg. Oby mi nie przychodziły w końcówce ciąży tak samo jak w pierwszej , bo w 8 i 9 tygodniu to dosłownie na tydzień przybywał mi kilogram:((((brrrr
 
Hahaha:) oby nie:) mało co kobiety tak drażni po porodzie jak ich ciało, ja miałam troszkę walkę z powrotem do formy ale udało się. Niestety przytyłam dużo, bo aż 16 kg, ale tyć zaczęłam bardzo późno. A teraz tak powolutku od początku coś do przodu idą kg. Oby mi nie przychodziły w końcówce ciąży tak samo jak w pierwszej , bo w 8 i 9 tygodniu to dosłownie na tydzień przybywał mi kilogram:((((brrrr

Miesiącu oczywiscie, a nie tygodniu;)
 
A ja zrobiłam sernik z bita śmietaną i czekolada i nie mogłam się go doczekać to zjadłam zanim dobrze się zsiadł[emoji18]a teraz jestem w raju[emoji14]
Siedzę i zjadłam już jogurt, rosół, mandarynki, sernik i dwa inne kawałki ciasta i wcale nie czuje ze juz dość. Masakra. Ile można jeść.
 
reklama
Witaj[emoji3] ja też 40+
Cześć dziewczynki :)czytam Was od początku i chciałabym z wami zostać ,nic nie pisałam jeszcze bo ciągle miałam obawy ,to moja 5 ciąża ,2 donoszone z których mam 3 córki ,21-letnie bliźniaczki i najmłodsza 15 lat ,w zeszłym roku zaczęliśmy się starać i dwa razy nie wyszło ,w tej ciąży już nie było tej radości tylko ogromny stres i strach że znowu będzie powtórka ,ale się udało :)i prawdopodobnie będzie czwarta córka :Dtermin mam na 25.06 z om ,czekam teraz na wyniki papa z krwi i znowu stres bo ryzyka z racji wieku wysokie ,jestem dobrej myśli jednak i mam nadzieję że mnie przyjmiecie do grupy :)kolejna mama 40+ :D
 
Do góry