reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Hej:)) ja dzisiaj mam odpuszczony ból głowy, aż nie do wiary! Z tym, że po śniadaniu przed 8.00 zrobiło mi się niedobrze, pospałam więc jeszcze do 10... co za czasu, nie pamiętam kiedy tak późno wstawałam [emoji2960]
Ja liczę na to, że dzisiaj moja Pchełka poszaleje żeby tatuś mógł też ją wyczuć [emoji3]
U mnie nie ma szans jak już się rusza to.ja ledwo wyczuwam. Najczęściej jak jestem zgieta w brzuchu np.siedząc po turecku :p
 
reklama
Mój telefon płata mi figle. Jak cytuje większą ilość osób do się zacina i nic mi nic chce dodać.
Tak naprodukowalyscie, że chyba z pół godz siedziałam i czytałam.
Ja w 15 tyg zaczęłam czuć smyranie. Chłop mi nie wierzy, ale upewnialam się u siostry czy ina te 2 miesiące temu też w podobny sposób czuła i mi potwierdziła. Teraz już czekam kiedy zacznie kopać tak mocniej odczuwalnie. Żeby mogła temu niedowiarkowi pokazać.
 
Mój telefon płata mi figle. Jak cytuje większą ilość osób do się zacina i nic mi nic chce dodać.
Tak naprodukowalyscie, że chyba z pół godz siedziałam i czytałam.
Ja w 15 tyg zaczęłam czuć smyranie. Chłop mi nie wierzy, ale upewnialam się u siostry czy ina te 2 miesiące temu też w podobny sposób czuła i mi potwierdziła. Teraz już czekam kiedy zacznie kopać tak mocniej odczuwalnie. Żeby mogła temu niedowiarkowi pokazać.
Ja też żeby się upewnić to siostry się pytam [emoji23] ona pewnie już mnie ma dość [emoji85]
 
Mój telefon płata mi figle. Jak cytuje większą ilość osób do się zacina i nic mi nic chce dodać.
Tak naprodukowalyscie, że chyba z pół godz siedziałam i czytałam.
Ja w 15 tyg zaczęłam czuć smyranie. Chłop mi nie wierzy, ale upewnialam się u siostry czy ina te 2 miesiące temu też w podobny sposób czuła i mi potwierdziła. Teraz już czekam kiedy zacznie kopać tak mocniej odczuwalnie. Żeby mogła temu niedowiarkowi pokazać.
To chyba ta apka tak dziala bo mi tez czesto przy cytowaniu wielu postow wszystko sie zacina apka sie wyłącza a tel nie reaguje [emoji849]
 
Hej:)) ja dzisiaj mam odpuszczony ból głowy, aż nie do wiary! Z tym, że po śniadaniu przed 8.00 zrobiło mi się niedobrze, pospałam więc jeszcze do 10... co za czasu, nie pamiętam kiedy tak późno wstawałam [emoji2960]
Ja liczę na to, że dzisiaj moja Pchełka poszaleje żeby tatuś mógł też ją wyczuć [emoji3]
To super, że głowa Ci odpuściła, ja wypróbuje metodę z espresso z cytryną zobaczymy czy pomoże. Też spałam do 10, oczywiście z pobutka o 7 rano [emoji85]
Dziękuję za zrozumienie i sorry za wyolbrzymianie problemu. Chyba udało się zmienić ustawienia. Zobaczę za chwilę.
Dziękuję kochana ;)
Możesz spróbować otworzyć forum w przeglądarce, tylko musisz wymusić żeby nie otworzyło Ci przez aplikację. Następnie kliknąć przy wątku Czerwcówek :przestań obserwować forum. Działa sama sprawdziłam, ja mam też ustawione brak powiadomień dźwiękowych, ale to już w aplikacji.
 
Moja siostra ma 5 dzieci, szósty Aniołek niestety z trisomią 13, serduszko przestało bić niedługo przed porodem...
I niestety komemtarze ludzi sa okropne, m.in. ze liczyli na kolejne 5 stów i sie przeliczyli... brak slow serio
Ale mnie takie osoby wkur... [emoji36][emoji36] u nas tez juz gadaja ze na 500+ polecieliśmy a to że na pierwsza córe nie mamy nawet złotówki i nic nigdy nam sie nie nalezało ze ciagle po lekarzach z mlodsza a ze starsza na rehabilitacje chodzimy co tydzien oczywiscie Prywatnie to wszyscy maja w nosie no bo po co [emoji36]

Co do trisomi 13 [emoji24][emoji24] nasza Małgosia miala badania genetyczne robione pod kontem wlasnie uszkodzenia chromosomu 13 [emoji17][emoji18][emoji27]
 
reklama
Do góry