reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Hej:)) ja dzisiaj mam odpuszczony ból głowy, aż nie do wiary! Z tym, że po śniadaniu przed 8.00 zrobiło mi się niedobrze, pospałam więc jeszcze do 10... co za czasu, nie pamiętam kiedy tak późno wstawałam [emoji2960]
Ja liczę na to, że dzisiaj moja Pchełka poszaleje żeby tatuś mógł też ją wyczuć [emoji3]
No ja od kilku dni próbuje zlapac bobo dla meza ale bezskutecznie jakby na zlosc wszystko , maly cwaniak rosnie lub cwaniara [emoji48]

Najczesciej daje o sobie znać pozno w nocy kiedy maz spi albo rano jak juz w pracy [emoji57]
 
reklama
Szkoda slow na takich ludzi [emoji849]

Moja siostra od dawna ciagle musiała sie z takimi tekstami krytyką i spojrzeniami spotykać, ma 4 dzieci 20,18,15,12lat [emoji6]miala by jeszcze 3 gdyby niestracila..
Co by wtedy gadali [emoji849]
Moja siostra ma 5 dzieci, szósty Aniołek niestety z trisomią 13, serduszko przestało bić niedługo przed porodem...
I niestety komemtarze ludzi sa okropne, m.in. ze liczyli na kolejne 5 stów i sie przeliczyli... brak slow serio
 
Ja mam łożysko na tylnej ścianie i wczoraj mężowi mówiłam że czuję dzidzi i jak przyłożył rękę to w tym samym momencie poczulismy [emoji7] tylko ciągle się zastanawiam czy to nie przypadek bo według OM jutro będę zaczynała 16 tydzień a według usg 17 i czy to nie za szybko przy pierwszej ciąży [emoji848] ale jak na pierwszą ciąże to i brzuch mam duży [emoji85]
U mnie wcześniej wydawało się że czuję ruchy. Stukanie, pukanie i bąbelki a teraz nic. Jestem w 17tyg i to moja pierwsza ciąża, i tak jak piszesz też mam duży brzuch. Nic dziwnego jak tylko jem. Ha ha.
 
U mnie wcześniej wydawało się że czuję ruchy. Stukanie, pukanie i bąbelki a teraz nic. Jestem w 17tyg i to moja pierwsza ciąża, i tak jak piszesz też mam duży brzuch. Nic dziwnego jak tylko jem. Ha ha.
Ja tak od początku tego tygodnia zaczęłam "coś" czuć [emoji16] a wcześniej to nic nie czułam, może na dniach coś poczujesz [emoji4]
 
U mnie wcześniej wydawało się że czuję ruchy. Stukanie, pukanie i bąbelki a teraz nic. Jestem w 17tyg i to moja pierwsza ciąża, i tak jak piszesz też mam duży brzuch. Nic dziwnego jak tylko jem. Ha ha.
U mnie Malutka po pierwszych sygnałach też wyciszyła się na parę dni, ale na Święta postanowiła mnie nie martwić [emoji12] także trzeba cierpliwie czekać po prostu :))
 
Wczoraj pisała któraś dziewczyna o luteinie, że włosy wychodzą [emoji53] dzisiaj zauważyłam na mojej poduszce dosyc spora ilość włosów [emoji33] a jak umylam włosy to też aż nie do wiary [emoji24] od dzisiaj codziennie rano będę patrzala na poduszkę [emoji21]
 
reklama
Ja tak od początku tego tygodnia zaczęłam "coś" czuć [emoji16] a wcześniej to nic nie czułam, może na dniach coś poczujesz [emoji4]
Mam nadzieję bo zaczynam się denerwować. Jeszcze jak czytam że wszystkie czujecie już. Też sobie myślę że może przez moje ciągle jedzenie i tycie przestałam czuć. A może wcześniej mi się wydawało. Nie wiem już sama głupieje czy jak. :-D:-D
 
Do góry