reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Mam nadzieję bo zaczynam się denerwować. Jeszcze jak czytam że wszystkie czujecie już. Też sobie myślę że może przez moje ciągle jedzenie i tycie przestałam czuć. A może wcześniej mi się wydawało. Nie wiem już sama głupieje czy jak. :-D:-D
Nie myśl o tym a sama dzidzia się odezwie [emoji4]
 
reklama
Nie da się niestety. Ale już chyba taki los kobiet w ciąży, przeżywać wszystko bardziej i intensywniej. Staram się nie wariowac. Dzięki!
 
Moja siostra ma 5 dzieci, szósty Aniołek niestety z trisomią 13, serduszko przestało bić niedługo przed porodem...
I niestety komemtarze ludzi sa okropne, m.in. ze liczyli na kolejne 5 stów i sie przeliczyli... brak slow serio
Wstydzic sie powinni za takie teksty [emoji849]
Moja siostra tracila ciaze zawsze miedzy 12 a 20tc..
W tym roku straciła ostatnie i tez slyszala komentarze o 500+...ale ona jest na tyle silna ze potrafi odpowiedzieć jednemu czy drugiemu za takie teksty. Powiedziala ze tak, pobiera 500 na dwojke dzieci bo dwojka już dorosła. A najczęściej słyszy komentarze na temat emerytury dla matek 4 i wiecej dzieci [emoji849] zawsze odpowiada ze od poczatku to planowała bo wiedziala co rzad wymysli [emoji14]
 
Mam nadzieję bo zaczynam się denerwować. Jeszcze jak czytam że wszystkie czujecie już. Też sobie myślę że może przez moje ciągle jedzenie i tycie przestałam czuć. A może wcześniej mi się wydawało. Nie wiem już sama głupieje czy jak. :-D:-D
Moja też przestala sie nagleodzywac a teraz zaczęła ale bardzo nieregularnie :(
 
Co do wypadania włosów ja ostatnio juz mam mniejszy problem z tym, a przed ciaza i na początku kiedy tsh mialam tak wysokie to lecialy garsciami normalnie [emoji849]
 
reklama
Do góry