reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

a co do zamkniętego wątku.... szczerze mówąić nie jestem przekonana... dlatego, że ja np. lubię "podglądać" co u dziewczyn, które już zaraz rodzą, to zawsze nowe doświadczenie... a jak się pozamykały to też nic nie wiadomo.... :) ale to oczywiście moje zdanie, dostosuję się do większości...

Ja tez się dostosuje
 
reklama
Witam wszystkie Mamusie. Czytam Was od początku dziś stukneło nam 15+6, więc czas się przywitać. Mam 26 lat, mieszkam niedaleko Bydgoszczy.To moja 3 ciąża, mam już syna i córkę. Jeszcze nie wiem kto mieszka w brzuszku, ale mam nadzieję że niedługo się dowiem.
Pozdrawiam
Hej Ja z Włocławka w domu dwie córeczki a w brzuchu raz corka raz syn [emoji23][emoji23] Witaj w naszych skromnych progach
 
Ja mam podobnie, rok starań o dziecko które planowaliśmy i nic. A jak się udało to byłam przerażona jestem właściwie. Czuję się czasem nieswojo na forum bo jakoś nie fiksuje na punkcie dziecka i nie czuję więzi żadnej tym bardziej instynktu. Nigdy nie lubiłam dzieci i nie lubię , mam nadzieję że z własnym będzie inaczej [emoji85]i też przepłakałam początki [emoji23]

Hahaha:) Ilma, jakbym czytała sama siebie w pierwszej ciąży:)
Mało tego, ja dopiero po kilku miesiącach od porodu zakochałam się w syneczku moim. Na początku to dla mnie było tylko zadanie do wykonania
 
reklama
Do góry