reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dobry wieczór! U mnie gonitwa od rana do wieczora, nawet za sprzątanie się nie zabrałam, ogarnę coś z rana. Nie dociera do mnie, że jutro będę mężatka. Dzisiaj rano miałam mega wątpliwości czy chce czy tz, głupie wiem, ale nawet się poryczałam, hahaha.
Gości sporo, a my wszystko na spinanie i ostatnią chwile. Tańca oczywiście nie mamy, pójdziemy na żywioł.
My na sylwestra pewnie w domu albo gdzieś u znajomych, planów póki co nie mamy.
Nic, trzeba się chyba n trochę położyć, żeby nie wyglądać jak zombie.

Dobrej nocy!
Kochana wszystko się uda po Waszej myśli zobaczysz:* a ja Wam życzę cudowności płynących z małżeństwa:) bądźcie szczęśliwi i wiecznie zakochani ;*
 
reklama
Witam wszystkie Czerwcówki!
Długo zastanawiałam się, czy dołączyć do Waszego grona. Jestem już wieloletnią użytkowniczką forum, uzależnioną od wątku kwiecień 2005 [emoji23] Trochę obawiam się kolejnych uzależnień [emoji23]Dlatego póki co nieśmiało zaglądam tutaj...
Mam dwoje dzieci: trzynastolatka i ośmiolatkę. Trzecia ciąża była dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Szokiem. Pierwsze tygodnie były niezwykle trudne emocjonalnie i fizycznie (mdłości, wymioty, zawroty głowy, zgaga - słowem wszystko to, co znałam tylko z opowieści. Starsze dzieci oszczędziły mi takiej huśtawki [emoji23]).
Termin porodu planowany mam na 12 czerwca wg USG (18 czerwca wg OM).
Coś o mnie... jestem niepoprawną romantyczką. Taką, co to jednego dnia góry może przenosić, drugiego chowa się przed światem z książką i kubkiem herbaty z miodem. Kocham Tatry. Bałtyk mam w zasięgu roweru. Taki życiowy paradoks.
Pozdrawiam Was wszystkie!
 
Na dzień sama ciagle szukam ideału:) mam cerę mieszana, ilu mnie świetnie sprawdził się na noc kiehls ultra facial cream( z czarnym napisem, nie z czerwonym)

Ja mam tendencje do tego ze lubi mi coś „wyskoczyć”, i zostaje mi plamka dlatego jeżeli któraś z was ma coś podobnego to polecam skinoren gel w takich przypadkach. Super się sprawdza pod makijaż i na przebarwienia działa świetnie :)
 
No to sobie badania zrobilam [emoji849] pocalowalam klamkę [emoji849] ciekawe w takim razie kiedy zrobie bo poniedziałek i wtorek na pewno odpada i moze dopiero w czwartek [emoji849] a jak u nich tak ciezko z szybkim odbiorem wynikow to sie nie zdziwie jak nie bede miec ich na przyszly poniedziałek [emoji849]
Jeszcze sie tz na mnie wkurzyl ze jechal na darmo i ze wcześniej nie zadzwonilam zapytać czy maja dziś otwarte [emoji849]
 
No to sobie badania zrobilam [emoji849] pocalowalam klamkę [emoji849] ciekawe w takim razie kiedy zrobie bo poniedziałek i wtorek na pewno odpada i moze dopiero w czwartek [emoji849] a jak u nich tak ciezko z szybkim odbiorem wynikow to sie nie zdziwie jak nie bede miec ich na przyszly poniedziałek [emoji849]
Jeszcze sie tz na mnie wkurzyl ze jechal na darmo i ze wcześniej nie zadzwonilam zapytać czy maja dziś otwarte [emoji849]
To samo miałam tydzien temu. Pozniej byly swieta i zrobilam dopiero w dzien wizyty. Wizyta na 17:40 byla i juz mialam wyniki cale szczęście. Mam nadzieje, ze u Ciebie tez sie tak uda
 
No to sobie badania zrobilam [emoji849] pocalowalam klamkę [emoji849] ciekawe w takim razie kiedy zrobie bo poniedziałek i wtorek na pewno odpada i moze dopiero w czwartek [emoji849] a jak u nich tak ciezko z szybkim odbiorem wynikow to sie nie zdziwie jak nie bede miec ich na przyszly poniedziałek [emoji849]
Jeszcze sie tz na mnie wkurzyl ze jechal na darmo i ze wcześniej nie zadzwonilam zapytać czy maja dziś otwarte [emoji849]
W pon też zamknięte??? U Nas otwarte laboratoria w pon
 
To samo miałam tydzien temu. Pozniej byly swieta i zrobilam dopiero w dzien wizyty. Wizyta na 17:40 byla i juz mialam wyniki cale szczęście. Mam nadzieje, ze u Ciebie tez sie tak uda
No ja niestety nie mam tak szybko wyników[emoji849] w diagnostyce mialam tego samego dnia najpóźniej następnego a tu jak ostatnio robilam to polowe mialam w ciagu dwoch dni a o druga polowe mialam czekac jeszcze 3dni [emoji849]
W pon też zamknięte??? U Nas otwarte laboratoria w pon
W poniedziałek nie mam jak jechać nawet jesli otwarte.
 
reklama
Hehe to tylko takoe przerazajace ;)
Mój mi ostatnio badal mialam wrażenie, ze nawet na nie nie spojrzal. Chociaz glupio mi sie zrobilo bo mówię mu, ze z jednej piersi tylko karmie synka a on do mnie "tak, tak czułem" ;)
Mnie przerazalo to, ze moge iść do mlodego lekarza ale jednak jest ok :) duzo lepiej niz jak chodzilam do starszego
Ja od samego początku chodze do młodego lekarza to dzieki niemu mam Małgosie i kolejnego potworka pod serduchem [emoji173] a co do karmienia tez karmie jedna piersia [emoji5][emoji39]
 
Do góry