reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Tak. Mam już dwa cc za sobą. W 2010 urodził się w 32 tc z dużą hipotrofią - ważył tylko 1200 g. Były podobno problemy z łożyskiem, których moja ginekolog nie zauważyła. Dopiero w szpitalu jak zanikły ruchy to inny lekarz stwierdził kompletny brak przepływów. Rok później córka już prawidłowo na początku 39 tc - waga 3300g. W tamtym roku we wrześniu miałam wycinane ognisko endometriozy w bliźnie po cc. I niestety do tego jestem po zakrzepicy i ablacji na serce. Trochę tego jest dlatego lekarz stwierdził, że bezwzględnie cc.
Oj, dużo się u Ciebie działo przez ostatnie lata. Trzymam kxiuki żeby ta ciąża przebiegła książkowo :)))
 
reklama
Dobry wieczór! U mnie gonitwa od rana do wieczora, nawet za sprzątanie się nie zabrałam, ogarnę coś z rana. Nie dociera do mnie, że jutro będę mężatka. Dzisiaj rano miałam mega wątpliwości czy chce czy tz, głupie wiem, ale nawet się poryczałam, hahaha.
Gości sporo, a my wszystko na spinanie i ostatnią chwile. Tańca oczywiście nie mamy, pójdziemy na żywioł.
My na sylwestra pewnie w domu albo gdzieś u znajomych, planów póki co nie mamy.
Nic, trzeba się chyba n trochę położyć, żeby nie wyglądać jak zombie.

Dobrej nocy!
Też miałam dziwne nastroje przed ślubem mimo, ze byłam z moim partnerem od 19 roku życia i nie wyobrażałam sobie nikogo innego na jego miejsce ;) to absolutny standard u kobiet. Tym się w ogóle nie sugeruj. To reakcja na powagę decyzji ;)
Życzę Ci pięknego dnia!! Chwytaj te chwile garściami, bo mijają zdecydowanie zbyt szybko ;))
 
Dzieci też bywaja okrutne. Dzisiaj przed 7 syn mnie obudzil i sie chce bawic.
W normalny dzien o 7:30 nie moge go dobudzic zeby wstal do żłobka. Dzisiaj ogolnie cała noc sie budzil i spalam w kratkę.
 
Hej :) ja dostałam dziś miesiączkę, póki co nie mam zamiaru się starać - chce żeby nasza relacja (z moim tz) była ustabilizowana. Ogólnie jest dobrze. Staramy się dużo rozmawiać ze sobą. I myśle, ze będzie dobrze. Teraz mam urlop i do pracy wracam po nowym roku! Także jestem przeszczęśliwa:) cieszę się, ze u was jest okej. I trzymam kciuki A wszystkie dzidziusie!!!
A ja tak zupełnie z innej beczki. Macie jakieś sprawdzone kremy na twarz? Zależy mi tez żeby nadawał się pod makijaż. Ja mam bardziej cerę tłusta

Na dzień sama ciagle szukam ideału:) mam cerę mieszana, ilu mnie świetnie sprawdził się na noc kiehls ultra facial cream( z czarnym napisem, nie z czerwonym)
 
reklama
Dobry wieczór! U mnie gonitwa od rana do wieczora, nawet za sprzątanie się nie zabrałam, ogarnę coś z rana. Nie dociera do mnie, że jutro będę mężatka. Dzisiaj rano miałam mega wątpliwości czy chce czy tz, głupie wiem, ale nawet się poryczałam, hahaha.
Gości sporo, a my wszystko na spinanie i ostatnią chwile. Tańca oczywiście nie mamy, pójdziemy na żywioł.
My na sylwestra pewnie w domu albo gdzieś u znajomych, planów póki co nie mamy.
Nic, trzeba się chyba n trochę położyć, żeby nie wyglądać jak zombie.

Dobrej nocy!

Takie wątpliwości są normalne:)))), z tańcem tez poszliśmy na żywioł z mężem:)))
 
Do góry