reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Witam!
Czy wy też macie zawroty głowy? Nie mogę za długo postać bo zaraz mi się w głowie kręci. Dziś nawet prania z suszarki nie mogłam zebrać, bo od razu miałam karuzele w głowie:(
Ja miałam od początku do 11 tygodnia gdzieś... witam dziewczynki co wy tak spać nie możecie? Ja wstałam 9.55 spałam jak dziecko
... tylko codziennie mnie głowa boli niesamowicie
 
reklama
Diablica od samego poczatku podchodzila do lewej piersi jak pies do jeza ... Pozniej udawalo mi sie ja oszukac moze 1/2 razy dziennie pozniej juz wcale ... Teraz jak wola i specjalnie chce dac to od razu krzyczy a jak chce zaciagnac to od razu sie zlosci i gryzie [emoji36] takze jestesmy na etapie ze nie mam tam juz nic pokarmu do niedawna jeszcze cos tam mialam teraz juz wcale ... Asymetrie mam niestety bo laktatorem sie nie sciagalam bo jak to moj maz mowi jestem mega Dojna [emoji23] i zaraz robily mi sie zastoje i sciagalam po 300/400 ml z piersi [emoji23][emoji23]
O matko ;) handlować mogłaś haha u mnie jakos tak ladnie wygasła laktacja. Tyle, ze teraz dopiero zanikla calkiem a w drugiej tez juz widzę, ze wygasa i synek ma na 2 minuty picia. Tyle, ze on tylko wieczorem wola i to nie codziennie.
Roznica w wielkosci piersi jest widoczna [emoji33] drugie dziecko moze wyrowna [emoji23]
 
Właśnie też Pola jemu to latwiej przyszlo :)
Pierwsze dzieckk chcialam nazwac Ula ale Urszula mi sie nie podoba.
No wiesz co? Ja jestem Urszula ;(
Fakt, do mnie też bardziej przemawia Ula niż Urszula ale to ładne imię ;) z tym, że u mnie byłoby śmiesznie zarówno w zestawie "Ola i Pola" jak i "Ola i Ula" [emoji38]
A u mnie w rodzinie jest tak, że ja Ula moja siostra Ala, a kuzynka Ola. Jakie ułatwienie, a nikt się nie myli ;)

A co do imion u mnie jeśli będzie córka i chłop nie będzie mi się wtrynial w wybór imienia to chcę Polę. Ale pełne imię Apolonia.
 
Witam!
Czy wy też macie zawroty głowy? Nie mogę za długo postać bo zaraz mi się w głowie kręci. Dziś nawet prania z suszarki nie mogłam zebrać, bo od razu miałam karuzele w głowie:(
Też tak mam. Najgorzej w kolejkach w sklepie gdzie zapachy mi dodatkowo w glowie mieszaja. Licze na to, ze niedlugo się to zmieni.
Jakie plany na weekend?
Ja dzisiaj jade do rodzicow i na zakupy pojade z mama a pozniej do domu na obiad roboe zapiekanke ziemniaczana :)
Jutro standardowo do rodziców męża :)
 
Dobry wieczór! U mnie gonitwa od rana do wieczora, nawet za sprzątanie się nie zabrałam, ogarnę coś z rana. Nie dociera do mnie, że jutro będę mężatka. Dzisiaj rano miałam mega wątpliwości czy chce czy tz, głupie wiem, ale nawet się poryczałam, hahaha.
Gości sporo, a my wszystko na spinanie i ostatnią chwile. Tańca oczywiście nie mamy, pójdziemy na żywioł.
My na sylwestra pewnie w domu albo gdzieś u znajomych, planów póki co nie mamy.
Nic, trzeba się chyba n trochę położyć, żeby nie wyglądać jak zombie.

Dobrej nocy!
Bardzo sobie chwalę krem z Orientany "Ziołowy botoks", jest dość treściwy, ale świetnie się wchłania i nie pozstawia żadnego filmu na twarzy. Poza tym ma super skład :) lubię też kremy firmy Vianek - są do różnych typów cery, w przystępnej cenie. :)
 
Witam!
Czy wy też macie zawroty głowy? Nie mogę za długo postać bo zaraz mi się w głowie kręci. Dziś nawet prania z suszarki nie mogłam zebrać, bo od razu miałam karuzele w głowie:(
Tak mam zawroty i to dopiero w II trymestrze się zaczęło [emoji52]
Ja miałam od początku do 11 tygodnia gdzieś... witam dziewczynki co wy tak spać nie możecie? Ja wstałam 9.55 spałam jak dziecko
... tylko codziennie mnie głowa boli niesamowicie
Ja też dzisiaj pospałam do 9 i też obudziłam się z bólem głowy u mnie to już norma.
 
Witam wszystkie Czerwcówki!
Długo zastanawiałam się, czy dołączyć do Waszego grona. Jestem już wieloletnią użytkowniczką forum, uzależnioną od wątku kwiecień 2005 [emoji23] Trochę obawiam się kolejnych uzależnień [emoji23]Dlatego póki co nieśmiało zaglądam tutaj...
Mam dwoje dzieci: trzynastolatka i ośmiolatkę. Trzecia ciąża była dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Szokiem. Pierwsze tygodnie były niezwykle trudne emocjonalnie i fizycznie (mdłości, wymioty, zawroty głowy, zgaga - słowem wszystko to, co znałam tylko z opowieści. Starsze dzieci oszczędziły mi takiej huśtawki [emoji23]).
Termin porodu planowany mam na 12 czerwca wg USG (18 czerwca wg OM).
Coś o mnie... jestem niepoprawną romantyczką. Taką, co to jednego dnia góry może przenosić, drugiego chowa się przed światem z książką i kubkiem herbaty z miodem. Kocham Tatry. Bałtyk mam w zasięgu roweru. Taki życiowy paradoks.
Pozdrawiam Was wszystkie!
Witaj, takie niewinne uzależnionko jeszcze chyba nikomu jakoś nie zaszkodziło ;))))))
 
Ja miałam od początku do 11 tygodnia gdzieś... witam dziewczynki co wy tak spać nie możecie? Ja wstałam 9.55 spałam jak dziecko
... tylko codziennie mnie głowa boli niesamowicie
Ból głowy to u mnie też niestety norma :(
Mój tryb spania wygląda następująco - kładę się ok. 23.00, wstaję 4.30, nie śpię do 6-7 zeby później obudzić się 9-10 ^^ dobrze, ze nie mam dziecka jeszcze bo ten tryb nie miałby racji bytu ^^

Dziewczyny, Wy też ciągle myślicie o swojej ciąży? Ja nawet w nocy myśli nie mogę oderwać. O 5 rano pisałam zapytanie o wózek na OLX [emoji85]
 
reklama
Witam!
Czy wy też macie zawroty głowy? Nie mogę za długo postać bo zaraz mi się w głowie kręci. Dziś nawet prania z suszarki nie mogłam zebrać, bo od razu miałam karuzele w głowie:(
Takie typowe zawroty głowy miałam w 1 trymestrze, teraz to bardziej "palpitacje" serca i fale ogólnej słabości, na szczęście nie jakoś wybitnie często.
 
Do góry