reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
No ja niestety nie mam tak szybko wyników[emoji849] w diagnostyce mialam tego samego dnia najpóźniej następnego a tu jak ostatnio robilam to polowe mialam w ciagu dwoch dni a o druga polowe mialam czekac jeszcze 3dni [emoji849]
W poniedziałek nie mam jak jechać nawet jesli otwarte.
A no to faltycznie lipa. Tez robie w diagnostyce i wlasnie wyniki sa nawet w 3-4h
 
Ja od samego początku chodze do młodego lekarza to dzieki niemu mam Małgosie i kolejnego potworka pod serduchem [emoji173] a co do karmienia tez karmie jedna piersia [emoji5][emoji39]
Ooo a powiesz dlaczego?
U mnie synek sobie upatrzyl wlasnie tylko jedna. Wczesniej mial asymetrie więc to raczej przez to, no a pozniej to już w drugiej byla znikoma ilosc pokarmu bo ja nie odciagalam ani nic. Do 10miesoexh mniej wiecej ta druga dawalam mu tylko w nocy bo dal sie oszukac.
Teraz to do drugiej nawet nie podchodzi :)
 
Witam wszystkie Czerwcówki!
Długo zastanawiałam się, czy dołączyć do Waszego grona. Jestem już wieloletnią użytkowniczką forum, uzależnioną od wątku kwiecień 2005 [emoji23] Trochę obawiam się kolejnych uzależnień [emoji23]Dlatego póki co nieśmiało zaglądam tutaj...
Mam dwoje dzieci: trzynastolatka i ośmiolatkę. Trzecia ciąża była dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Szokiem. Pierwsze tygodnie były niezwykle trudne emocjonalnie i fizycznie (mdłości, wymioty, zawroty głowy, zgaga - słowem wszystko to, co znałam tylko z opowieści. Starsze dzieci oszczędziły mi takiej huśtawki [emoji23]).
Termin porodu planowany mam na 12 czerwca wg USG (18 czerwca wg OM).
Coś o mnie... jestem niepoprawną romantyczką. Taką, co to jednego dnia góry może przenosić, drugiego chowa się przed światem z książką i kubkiem herbaty z miodem. Kocham Tatry. Bałtyk mam w zasięgu roweru. Taki życiowy paradoks.
Pozdrawiam Was wszystkie!

Cześć i gratulujemy ciąży:))
 
Hej!
Kurde, chyba "cieplo" w pracy plus chorzy pracownicy wychodzą mi bokiem...
Co procz syropu z cebuli i herbat z dodatkami?!
Można cokolwiek na ucho? :((
 
No nie ma [emoji57] poszlam spac przed 1 a moj mozg ustawil sobie przypomnienie ze mam rano wstac na badania [emoji57] szkkoda tylko ze juz o 5 [emoji57]
Ja też poszłam spać o 1, a wstałam o 9 po raz pierwszy tak długo, ale oczywiście głowa mi pęka [emoji52]
Witam wszystkie Czerwcówki!
Długo zastanawiałam się, czy dołączyć do Waszego grona. Jestem już wieloletnią użytkowniczką forum, uzależnioną od wątku kwiecień 2005 [emoji23] Trochę obawiam się kolejnych uzależnień [emoji23]Dlatego póki co nieśmiało zaglądam tutaj...
Mam dwoje dzieci: trzynastolatka i ośmiolatkę. Trzecia ciąża była dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Szokiem. Pierwsze tygodnie były niezwykle trudne emocjonalnie i fizycznie (mdłości, wymioty, zawroty głowy, zgaga - słowem wszystko to, co znałam tylko z opowieści. Starsze dzieci oszczędziły mi takiej huśtawki [emoji23]).
Termin porodu planowany mam na 12 czerwca wg USG (18 czerwca wg OM).
Coś o mnie... jestem niepoprawną romantyczką. Taką, co to jednego dnia góry może przenosić, drugiego chowa się przed światem z książką i kubkiem herbaty z miodem. Kocham Tatry. Bałtyk mam w zasięgu roweru. Taki życiowy paradoks.
Pozdrawiam Was wszystkie!
O jaaa cudownie już masz takie duże dzieciaki,gratulacje i witamy [emoji6]

Ja dzisiaj śniadanie zaczęłam od sałatki greckiej tak za mną chodziła od tygodnia mniam [emoji16]i oczywiście dwa jajeczka na twardo.
IMG_20181229_100202.jpeg
 
Hej!
Kurde, chyba "cieplo" w pracy plus chorzy pracownicy wychodzą mi bokiem...
Co procz syropu z cebuli i herbat z dodatkami?!
Można cokolwiek na ucho? :((
Ucho zalać wodą utlenioną do pełna. Woda musi być w temp ciała, bo od pokojowej zakręci Ci się w głowie.
Po pół minucie wylać tą wodę z ucha i zalać spirytusem, albo napsiukac kodanu albo octaniseptu. Od razu wylać. Będzie szczypało.

Raz wzięłam na patyczek krople olejku herbacianego i posmarowałam w uchu. Na drugi dzień nic mnie nie bolało, ale wyczytałam że w ciąży nie wolno go stosować, już nie pamiętam czemu
 
Ja mam tendencje do tego ze lubi mi coś „wyskoczyć”, i zostaje mi plamka dlatego jeżeli któraś z was ma coś podobnego to polecam skinoren gel w takich przypadkach. Super się sprawdza pod makijaż i na przebarwienia działa świetnie :)
Mam podobny problem, chętnie przetestuje na swojej skórze☺
 
Ooo a powiesz dlaczego?
U mnie synek sobie upatrzyl wlasnie tylko jedna. Wczesniej mial asymetrie więc to raczej przez to, no a pozniej to już w drugiej byla znikoma ilosc pokarmu bo ja nie odciagalam ani nic. Do 10miesoexh mniej wiecej ta druga dawalam mu tylko w nocy bo dal sie oszukac.
Teraz to do drugiej nawet nie podchodzi :)
Diablica od samego poczatku podchodzila do lewej piersi jak pies do jeza ... Pozniej udawalo mi sie ja oszukac moze 1/2 razy dziennie pozniej juz wcale ... Teraz jak wola i specjalnie chce dac to od razu krzyczy a jak chce zaciagnac to od razu sie zlosci i gryzie [emoji36] takze jestesmy na etapie ze nie mam tam juz nic pokarmu do niedawna jeszcze cos tam mialam teraz juz wcale ... Asymetrie mam niestety bo laktatorem sie nie sciagalam bo jak to moj maz mowi jestem mega Dojna [emoji23] i zaraz robily mi sie zastoje i sciagalam po 300/400 ml z piersi [emoji23][emoji23]
 
reklama
Witam!
Czy wy też macie zawroty głowy? Nie mogę za długo postać bo zaraz mi się w głowie kręci. Dziś nawet prania z suszarki nie mogłam zebrać, bo od razu miałam karuzele w głowie:(
 
Do góry