reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Z zaleceń powinno się pić 2x pół szklanki dziennie, raz na czczo. Buraki można wykorzystać do sałatki na przykład. Sama robię to po raz pierwszy, także ciekawa jestem jak wyjdzie ten eksperyment [emoji39]
Ten zakwas jest całkiem dobry do picia, na początku ciąży piłam. Niestety teraz mam problemy jelitowe po wszelkich postaciach buraków i już nie jem ani nie pije. Te buraczki są strasznie twarde z tego zakwasu. Musialby być 1cm plasterek żeby zmiękły przez tydzień.
 
reklama
Ten zakwas jest całkiem dobry do picia, na początku ciąży piłam. Niestety teraz mam problemy jelitowe po wszelkich postaciach buraków i już nie jem ani nie pije. Te buraczki są strasznie twarde z tego zakwasu. Musialby być 1cm plasterek żeby zmiękły przez tydzień.
Hmmm, może wsadzę je w sokowirówkę i jeszcze coś z nich wycisnę [emoji39] nie przejmuje mnie smak, na pewno wypiję dla dobra Malutkiej ;)
 
Oj tak [emoji106] oby po porodzie az tak aktywne nie były [emoji85]
Ja mam tak ze najpierw czuje tak jakby maluszek sie w brzuszku przekrecal/prezyl a za chwile takie pukanie [emoji4]
Mam wlasnie tak samo czuje jak tam w środku sie napina a za chwilkę puk puk [emoji7]
I zaczynam czuc w różnych miejscach [emoji847][emoji847]
 
Hej można jeszcze do was dołączyć? Co prawda termin i z ostatniego usg i z miesiączki mam na 02 lipca (flo mi pokazuje 13w4d) ale na pewno urodzę wcześniej. Obstawiam tak połowę czerwca :) przynajmniej tak na chwilę obecną ustaliłam z lekarzem.
Poczytuję was od jakiegoś czasu, bo czasami lepiej u tych "starszych" się dowiedzieć co mnie czeka. W lipcówkach to o czym rozmawiamy to już często za mną ;)
 
Po raz pierwszy chwalę się swoim brzuszkiem, który od jakiś dwóch tygodni jest już mocno widoczny :)
18 tc.
IMG_20181228_222412.jpeg
 
reklama
Hej można jeszcze do was dołączyć? Co prawda termin i z ostatniego usg i z miesiączki mam na 02 lipca (flo mi pokazuje 13w4d) ale na pewno urodzę wcześniej. Obstawiam tak połowę czerwca :) przynajmniej tak na chwilę obecną ustaliłam z lekarzem.
Poczytuję was od jakiegoś czasu, bo czasami lepiej u tych "starszych" się dowiedzieć co mnie czeka. W lipcówkach to o czym rozmawiamy to już często za mną ;)
Pewnie, zapraszamy :) a wcześniejszy poród to wskazanie do cc?
 
Do góry