reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dziewczyny to strasznejak ka wykorzystuje moja ciążę ;) Mąż mnie codziennie przed snem "smyra" ale ciagle mam ochotę na jakis większy masaż. Dzisiaj go wyprosilam, powiedzialam ze w nagrode polozy reke na brzuch i bedzie czul ruchy dzidzi :)
Okrutna jestem wiem :) jic jeszcze nie poczuje ale jaka motywacja :)
A jednak czuł :) serio mowil teraz,akurat pokrywalo sie z tyk co ja czulam :)
 
reklama
Nie, kurde, spokojnie! Ja pytałam tylko gina zanim dostałam się do diabetologa a tam zapomniałam o temacie!
Też teraz na szybko doczytalam, chyba nie ma żadnych przeciwwskazań także na spokojnie. 2 stycznia mam diabetologa to dopytam, bo sama chciałabym spróbować
Dzięki, daj mi proszę znać, bo ja już ze sto litrów tej morwy wypiłam a diabetologa mam dopiero w drugiej połowie stycznia :/
 
Brawo!!! zrobilam dziś badania na wizyte 03.01, sprawdziłam w necie wyniki, mam hemoglobine 11,5 i tez zmobilizowalam się i właśnie skończyłam robic zakwas z buraków [emoji5][emoji5]

Taki zakwas to świetna sprawa, sama akurat uwielbiam ten smak, ale dziewczyny warto się zmusić bo to samo zdrowie i działa:)
 
Ale fajnie :))))) moja Malutka też dzisiaj szaleje, poczułam dzisiaj co najmniej kilka subtelnych kopniaczków [emoji123]
Edycja : co ja mówię - kilka to ja poczułam przed chwilą. [emoji854][emoji854][emoji854]
Ja też :) ale nie podejrzewałam, że mąż poczuje przekładając rękę :)
Na późniejszym etapie ciąży będziemy razem liczyć ruchy :) Jak się juz dzidzia odzywa to tak jakoś bardziej do mnie dociera, ze jest :)
Tylko ciężko mi sie cos przekonać, ze to dziewczynka i chyb jednak mi ta Pola nie pasuje. Musze czegos innego poszukać, albo nie wiem juz sama
 
Ja też :) ale nie podejrzewałam, że mąż poczuje przekładając rękę :)
Na późniejszym etapie ciąży będziemy razem liczyć ruchy :) Jak się juz dzidzia odzywa to tak jakoś bardziej do mnie dociera, ze jest :)
Tylko ciężko mi sie cos przekonać, ze to dziewczynka i chyb jednak mi ta Pola nie pasuje. Musze czegos innego poszukać, albo nie wiem juz sama
Pola to bardzo ładne imię, ale musisz to "poczuć" ;) a mąż jakie ma preferencje?;)
 
Dziewczyny to strasznejak ka wykorzystuje moja ciążę ;) Mąż mnie codziennie przed snem "smyra" ale ciagle mam ochotę na jakis większy masaż. Dzisiaj go wyprosilam, powiedzialam ze w nagrode polozy reke na brzuch i bedzie czul ruchy dzidzi :)
Okrutna jestem wiem :) jic jeszcze nie poczuje ale jaka motywacja :)

Hihihi:)
 
reklama
Do góry