reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Dziewczyny to strasznejak ka wykorzystuje moja ciążę ;) Mąż mnie codziennie przed snem "smyra" ale ciagle mam ochotę na jakis większy masaż. Dzisiaj go wyprosilam, powiedzialam ze w nagrode polozy reke na brzuch i bedzie czul ruchy dzidzi :)
Okrutna jestem wiem :) jic jeszcze nie poczuje ale jaka motywacja :)
 
Właśnie mi przypomniałaś, że chyba czas wyciągnąć moją poduchę :)



No właśnie trzeba sobie wyczuć jak to jest z tym cukrem.Ja wczoraj po raz pierwszy skusiłam się wieczorem na półtorej kostki czekolady (teściowa przywiozła ze Słowacji moją ukochaną Studencką, nie mogłam się powstrzymać), a rano cukier 88 :)



Ja miałam cukier na czczo 98, pozostałe pięknie :)



Spróbuj z czekoladą haha ;) A tak serio to ja mam podobnie, po jedzeniu zawsze super (kiepsko działa tylko biały makaron, chleb i ziemniaki), a rano różnie :/
Ja piję jeszcze morwę białą po śniadaniu i przed snem i staram się ćwiczyć żeby trochę zbijać cukier.
Hmmm, możemy morwę?? Mi lekarz zakazal w ciąży :/
 
Cześć dziewczyny, zaraz się biorę za nadrabianie postów. Moje usg prenatalne ok, przezierność 1,4, kość nosowa obecna, przepływy ok. Wyszło mi trochę za niskie białko pappa i mam zwiększone ryzyko trisomii 21. Ryzyko mniejsze niż wynikające z wieku bo 1:920, a z wieku to 1:251. Lekarz powiedział, że ocenia ryzyko na średnio niskie. Chyba zdecydujemy się z mężem na sanco, chociaż nie powiem cena trochę powala. Krew mam mieć pobieraną w poniedziałek albo środę.
 
Polecam z Motherhood, ja mam i jestem zachwycona. nawet mój mąż lubi na nim leżeć [emoji6]
Ja też ją mam, jest świetna!
Hmmm, możemy morwę?? Mi lekarz zakazal w ciąży :/
Jezu, mam nadzieję, że tak! Diabetolog mi zaleciła, mam nadzieję, że wie co robi.
Trochę czytałam na ten temat w necie i jak zwykle pokazało się, że nie zalecają, bo nie ma badań, ale nie wpadłam na nic co mówiłoby dlaczego faktycznie nie można. Liczę na to, że diabetolog opiekując się wieloma ciężarnymi zna się na rzeczy, przeraziłaś mnie teraz trochę.
 
Cześć dziewczyny, zaraz się biorę za nadrabianie postów. Moje usg prenatalne ok, przezierność 1,4, kość nosowa obecna, przepływy ok. Wyszło mi trochę za niskie białko pappa i mam zwiększone ryzyko trisomii 21. Ryzyko mniejsze niż wynikające z wieku bo 1:920, a z wieku to 1:251. Lekarz powiedział, że ocenia ryzyko na średnio niskie. Chyba zdecydujemy się z mężem na sanco, chociaż nie powiem cena trochę powala. Krew mam mieć pobieraną w poniedziałek albo środę.
Na pewno dzidzia jest zdrowa :)))) ale wiem co znaczy wynik sanco i ten wewnętrzny spokój. Ja miałam białko pappa 2.42 MoM czyli też dość nisko, przez co bylo 1:900.
 
Ja też ją mam, jest świetna!Jezu, mam nadzieję, że tak! Diabetolog mi zaleciła, mam nadzieję, że wie co robi.
Trochę czytałam na ten temat w necie i jak zwykle pokazało się, że nie zalecają, bo nie ma badań, ale nie wpadłam na nic co mówiłoby dlaczego faktycznie nie można. Liczę na to, że diabetolog opiekując się wieloma ciężarnymi zna się na rzeczy, przeraziłaś mnie teraz trochę.

Nie, kurde, spokojnie! Ja pytałam tylko gina zanim dostałam się do diabetologa a tam zapomniałam o temacie!
Też teraz na szybko doczytalam, chyba nie ma żadnych przeciwwskazań także na spokojnie. 2 stycznia mam diabetologa to dopytam, bo sama chciałabym spróbować
 
reklama
Do góry