reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Moje zazwyczaj są uśpione, ale jak już się obudzą to nie potrafię opanować. Przykład: przy stole w święta mąż przyniósł balony dla dzieci. Szwagier, po tak zwanym kielichu, zaczął robić robie żarty i zaczął dmuchać w jednego balona nad uchem moim i męża. Na moje "ani się waż!!!" mój mąż rezolutnie wziął widelec i przebił go tuż przy mojej twarzy. Przez chwilę nic nie słyszałam od tego huku. Rozbeczałam się jak dziecko, zamknęłam w pokoju na pół godziny i nie byłam w stanie uspokoić. [emoji849] swoją drogą - to było poniżej pasa.
No:/ wkurzylabym się okropnie
 
reklama
oczywiscie lekarza trzeba pytac o wszystko[emoji4]. ja wspolczuje troszke naszym mężczyznom bo ja to o wszystkim informuje męża. on mowi ze jest wszystko dobrze ale ja musze panikowac. chyba przy 1 dziecku tak jest z tym ze nasze będzie jedynakiem [emoji16]
Ja też o większości rzeczy mówię mężowi [emoji39] no i nasze dziecko też będzie jedynakiem [emoji39]
 
Cześć Dziewczyny, myślę,że osób czytajacych jest dużo(tak jak ja), staram się czytać Wasze posty, ale jednak jest ich dość sporo,wiec czytam ile mi sie udaje wstecz bo nie codzień zaglądam. Bardzo fajnie, że Zalozylyscie wątek Mam czerwcowych, bo Macie dużo ciekawych doświadczeń,obserwacji i rad. Fajnie,znalesc się w gronie osob w takiej samej sytuacji ☺. Wiec tak oficjalnie chcialabym do dołączyć do wątku, może akurat częściej bede aktywnie pisać .Mam na imię Renata, mam 32 lata, mieszkam w woj. Lubelskim,jest to moja pierwsza ciąża, po 5 miesiącach starań. Termin porodu na 12.06,aktualnie tc16+2. Przy usg prenatalnym lekarz "wypatrzyl" syna. Chcialabym już poczuć ruchy mojego Maluszka, bylabym spokojniejsza.☺
Witaj:) to tak jak ja termin na 12.06 i 16+2:):)
 
Dziewczyny a co sądzicie o spaniu na.prawym boku? Jest to niebezpieczne? Bo mnie Już tak boli lewa strona ciała od.ciągłego spania na lewym
 
reklama
Do góry